Jump to content

Free MCBOOT


Recommended Posts

Witam używał ktoś tej przeróbki? Kupiłem sobie przeróbkę by nie zabierać pudełek i gier w podróż tym bardziej że konsolę pewnie nie będę zabierał z powrotem. Więc zrobiłem ISO z mojej gry i nagrałem na płytę oraz pendrive. Tak jak pendrive odczytał grę a konsola czyta wszystkie orginalne tytuły tak podczas uruchamiania płyty albo wczytuje się 20-30 minut albo w ogóle nie uruchamia. Miał ktoś podobny problem? ISO jak pisałem na pewno stworzyłem poprawnie bo gra działa z pendrive .

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wszystko według poradnika robiłem. Raz tak killzone z kopii ruszy , raz 30 minut czarny ekran a czasem nie włącza się w ogóle natomiast z dysku lata wszystko dobrze ale większość gier ma zacinki na filmikach.No nic dam radę jakoś z tym bo chipa montować nie chcę chyba że uda mi się drugą konsole złapać za grosze.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.