Jump to content

SpacierShark123

Be fit or die tryin'
 • Content Count

  4599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

SpacierShark123 last won the day on December 19 2018

SpacierShark123 had the most liked content!

Community Reputation

888 Nie-random

About SpacierShark123

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Amsterdam
 • GamerTag:
  SpacierShark123
 • PSN ID:
  SpacierShark_PL
 • Nintendo ID:
  Szarku
 • Steam ID:
  SpacierShark

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tego właśnie się obawiam , pamiętam że xmen były świetne ale ogrywałem je w coop na xbox za młodu , teraz samemu albo przez sieć może być średnio. Ale poczekam na recenzje bo jednak głód na coś nowego jest.
 2. Giereczka ukończona i tak jak pierwsza połowa gry była jak dla mnie bardzo średnia tak kilka momentów wryje się w pamięć na długo. Zdecydowanie najmocniejsze wrażenia wywarł moment gdy , zresztą etapy Kary i Alice najbardziej mi odpowiadały natomiast Connor-em były kiepskie . Co prawda nie ograłem Heavy Rain bo jakiś mongoł na forum spamował kim jest zabójca więc nie widzę sensu siadania do gry ale mogę porównać grę do Beyond , które nie ma nawet podejścia do Detroit .
 3. Jak dla mnie serial zjadł kompletnie Stranger Things , jakieś 2 tygodnie temu skończyłem oglądać 2 sezon i obecnie w połowie 3 sezonu Stranger Things nawet na moment nie miałem takiego opadu szczęki jak co odcinek w Dark.
 4. Łyka ktoś na premiere? Pamiętam że mocno ogrywałem podobne do MUA3 jakieś x-man na pierwszym xbox i grało się świetnie w coop-ie .
 5. Na tej stronie przy starlink jest napis że gra może posiadać inny język zależnie od regionu . Idzie jakoś sprawdzić jaka gra ma jaki język? Trochę smutno by było kupić grę tylko po rosyjsku.
 6. Są jakieś strony do sprawdzenia najniższej ceny w regionach?
 7. No korci by znów skończyć re4 a do tego starlink dorzucić. Muszę u ruskich ceny sprawdzić. U ruskich jaka jest forma płatności?
 8. Akurat na ekranie oszczędzać jest kompletnie durne , konsola powinna być przenośna a lekkie słońce uniemożliwia mi kompletnie granie.
 9. Taki zestaw za zwrot podatku wskoczył , miałem nie brać bo tak naprawdę 1080ti dawało radę wszędzie ale miałem straszne ciśnienie na jakiś nowy sprzęt a karta i ssd były pierwsze w kolejce.
 10. Posiadam kod do Wolfenstein Youngblood z promocji RTX na bethesda launcher. Ktoś coś na wymiane?
 11. Ciekawe kiedy technologia konsol przenośnych pozwoli na swobodne korzystanie w dzień. Telefony problemów nie mają natomiast psvita czy switch w dzień to masakra.
 12. Na switchu w ustawieniach jest podobnie natomiast w praktyce , zmiana postaci to trzymanie L/ZL a szybkie kliknięcie z guzikiem A/B/X/Y to asysty.
 13. Klawiszologia pewnie taka sama jak na ps4 , no możliwe że dlatego mi zmienia postać bo trzymam strzałkę w przód . Czyli działa to na zasadzie L1 to jedna postać L2 druga postać? I mają po 2 asysty? Czy L1+A to jedna postać L1+B to druga?
 14. Mimo posiadania wersji PC kupiłem kodzik na switch-a i gra mi się dużo wygodniej. Gra jest super ale dalej nie rozumiem jednej rzeczy , zmiany postaci w trakcie gry ... Według opcji za zmiane postaci odpowiedzialne powinno być wciśnięcie L+B/A zakładam że B to jedna postać , A to druga natomiast postacie zmieniają się na zupełnie przypadkowe plus używając asysty L+X/Y postać też się zmienia mimo że chciałem tylko chwilową asyste w postaci użycia jakiejś umiejętności.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.