Skocz do zawartości

LTE a PS4


Gość kufir

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam LTE od CP (czyli jakby nie patrzeć Plus), internet domowy LTE z zestawem IDU-ODU, a od jakiegoś czasu zamieszkuję poza miastem. Transfer na poziomie 30 Mbps (download) i upload na poziomie 10 Mbps. Nie mam problemów by grac po sieci.

 

Myślę, że w mieście gdzie jest więcej nadajników transfery i pingi będą jeszcze lepsze.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

no ja w domu nie mam innej możliwości netu poza mobilnym, aktualnie mam play z modemem lte i ruterem, pomijając problemy z zasięgiem (żel beton w ścianach) to spokojnie gram w gierki na konsolach, aktualnie mam neta bez limitu danych więc spoko opcja, gorzej jak chcesz ściągnąć gierke 40gb a limitu na miesiąc masz 35gb xd

 

piguła: ma ruter z wpiętym modemem. na ps4 one vicie wii u 2ds i pc działa normalnie bez cyrków. działało by jeszcze lepiej gdyby nie architektura mojego budynku

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Witam.

Czy internet LTE (od plusa) po podłaczeniu modemu LTE do routera mobilnego lub stajnonarnego bez problemu połaczy się z PS4?

Czy na takim LTE można grać w gry on line na przyzwoitych pingach będa w środku dużego miasta ?

 

Ps4 wspolpracuje z kazdym routerem, ktory nadaje WiFi po 2,4Ghz wiec jedyne zmartwienie to czy router bedzie wspolpracowal z modemem usb.

Odnośnik do komentarza

Siec WI FI z tego ich routera tworzy się bez problemów tak aby ps4 widział sieć ?

 

 

Tak. Logujesz się przez przeglądarkę do ustawień routera, zmieniasz nazwę SSID, dajesz hasełko i tyle. Logujesz się na konsoli i wszystko bangla.

Odnośnik do komentarza

Ale pamiętajcie, że ten "nielimitowany transfer" nie jest do końca nielimitowany.

 

Jest takie coś jak "równouprawnienie w dostępie do sieci" czy jak to się tam zwie. Jeśli będziecie ściągać terabajty danych to mimo nielimitowanego transferu i tak Wam zmniejszą prędkość do 32 Kbps na jakiś czas. W umowie macie to zapisane.

 

Ja mam to w sumie gdzieś, gram normalnie, pobieram gry z PS+ i jak na razie nic mi nie zwalania.

 

Na forach gdzieś czytałem, że ludziom blokowali transfer dopiero jak ściągali po kilkadziesiąt terabajtów :)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

fanek@ 46,73 zł brutto 

FORMUŁA 4G LTE UNLIMITED dla Firm 29,99 20.09.2015 - 19.10.2015 49,19 -12,30       36,89
 
Internet bez limitu dla Firm na zawsze 20.09.2015 - 19.10.2015 9,84 _                               9,84
 
sama karta sim na 12 miesięcy, modem i ruter oddzielnie kupiłem, bo wychodzi taniej. modem musi być lte, by mieć lte, tego nie trzeba myśle tłumaczyć xd.
 
jeszcze mi sie nie zdarzyło by mi zwolnił internet a korzystam już rok
Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Play Online na kartę 45zł i 100GB na miesiąc. Ogólnie to transfer waha się pomiędzy D 10-15mb/U 10mb, najgorzej jest wieczorem wtedy często spada do 2mb, ale to przez to że mieszkam w dołku i wokół drzewa i średnio zasięg dochodzi.

Ale da się grać bez problemu i ping koło 30 lata więc nie jest źle.

Odnośnik do komentarza

zalezy, jak wspomniałem mieszkam w starej kamienicy i nawet telefon komórkowy gubi zasięg do zera, jak chce zadzwonić to często wychodze na dwór xd, ruter mam wysoko przy oknie, to akurat idze 1,5/2 megabajty na sekunde transferu, co do psn-u to nie wiem, nie mam ps4 aktualnie, ale na vicie to szło wszytsko jak krew z nosa, gdy na steamie mi szło pełną parą.

 

 

wieczorem wkleje speed test na kompie i tablecie

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...