Jump to content

Fanek

Użytkownicy
 • Content Count

  6097
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Fanek last won the day on March 1 2015

Fanek had the most liked content!

Community Reputation

434 Wybraniec

About Fanek

 • Rank
  Profanek worfarm remasterale analysis

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

8100 profile views
 1. Jak się nie ma ciśnienia z zakupem tv, to chyba warto poczekać na QLEDA z hdmi 2.1. Premiera nowych konsol w końcu jeszcze lekko ponad pół roku.
 2. Fanek

  Zakupy growe!

  Nie wiem jak ocenić te zdjęcie Bansai.. ale za kuriera plusa zostawie. choć tego dhl-a też nie wiem jak ocenić XD
 3. Aby było oryginalnie? 1TB M2 standard w PS5, a jak komuś będzie mało miejsca to dokładany cart wtykany w port schowany za zaślepką z tyłu konsoli
 4. Nie będzie cartridge'e SSD, to nieprawda mogą być co najwyżej jako extended dysk twardy tak jak na PS4 podłączany po USB
 5. Fanek

  NETFLIX

  Earthquake bird dziś wylądował
 6. Co Fanka, co Fanka. Nie mieszajcie mnie w swoje telewizory. Mam paczki do dostarczenia jestem zajęty
 7. Fanek

  Zakupy growe!

  Ciekawe czy po dwóch dniach grania będzie Ci się podobało
 8. Fanek

  Death Stranding

  Nie musisz go uspokajać jak zacznie płakać, możesz dalej normalnie biegać, nawet jak będzie już na czerwono, nic się nie dzieje
 9. Fanek

  Death Stranding

  No właśnie o tym napisałem wyżej, nie wiem czy jako jedyna osoba w temacie czy jeszcze ktoś "że gra mi się nie podoba po pierwszych 20h" i dla Ciebie to wielki problem jest Na tyle osób które grają i czytają temat tylko Ty wyskoczyłeś ze swoją gadką umoralniającą. Jakbyś nie mógł przeboleć że komuś się gra nie podoba. To jest forum o grach video tak, więc chyba można napisać że gra jednak "chuyowa" (tym bardziej, że jest to zawód dla mnie bo tyle czasu interesowałem się DS) czy jednak nie można napisać? WTF weś Ty już może wyluzuj. Odbiłem się mocno na początku i zawód bo nie tego się spodziewałem, ale gram dalej bo może sam ten początek dla mnie odczuwalnie wydał się słabszy.
 10. Fanek

  Death Stranding

  Nie będziesz mi mówił na które gry moge robić hype, a na które nie że Tobie jakiś tytuł się podoba, który dla innych jest chuyowy i nie chodzi mi tu o przypadek DS, to Twój problem
 11. Fanek

  Death Stranding

  @Wredny jak dostałem motor i jakieś pierwsze bronie jakoś tak lekko wkręciłem się, gdybym miał grać na siłe już dawno bym to rzucił @Michał_K typie zobacz kto założył ten temat ponad 3 lata temu i wrzucał info na temat gry. Stąd mój zawód.
 12. Fanek

  Death Stranding

  Kojima - geniusz, artysta czy największy troll branży, a jego nowa gra to żart? trzeba to skończyć i się przekonać samemu.
 13. No masz QLEDA, który nie odstaje przecież znacząco lub na tyle aby to był deal breaker i nic tam ci się nie wypali. Mowa ofc o Q8 i Q9 Sony ZF9 , następca ZD9 tak? na ten moment chyba nic lepszego nie ma.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.