Jump to content

Jotun


blantman

Recommended Posts

Zakładam temat bo gierka trudna. Może ktoś jeszcze spróbował albo spróbuje i chętnie wymienię się odczuciami co do bossów. 

 

 

Pierwszy Boss myślałem że trudny 20 minut się męczyłem ale potem nastąpił boss numer dwa (w moim przypadku ten z tarczą) i fuuuuuck . od 30 minut go meczę i przypomina mi się granie w pierwsze soulsy. Gierka konkretne wyzwanie stawia. 

 

 

Do tego ten klimat. Mówią do ciebie po Islandzku. Ta muzyka i ręcznie rysowana grafika :banderas:

 

 

  • Upvote 1
Link to comment

Co to za gatunek? Slasher, platformer?

 

Trudno to określić. Coś pomiędzy bardzo powolnym diablo a dark souls. Jak eksplorujesz to takie diablo podobne coś ale z większą ilością eksploracji niż przeciwników. Jak walczysz z bossami to Dark Souls. Poziom Bossów diabelnie trudny :) Ja musiałem zrobić przerwę i wrócę wieczorem. Dodatkowo którego bossa zrobisz w pierwszej kolejności jest dowolne. No i włąśnie się dowiedziałem że nie muszę tego bossa teraz męczyć spróbuję innego :obama:

 

Gra to jedne wielkie dzieło sztuki. Jak lubisz mitologie nordycką to must have. Moment w którym widzisz drzewo życia Yggdrasil albo musisz zapalić konstelacje  WOW! Klimatem i grafiką przypomina Banner Saga inną perełkę z PC którą gorąco polecam! 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.