Jump to content

Dr.Czekolada

Senior Member
 • Content Count

  6838
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Dr.Czekolada last won the day on March 1 2020

Dr.Czekolada had the most liked content!

Community Reputation

2176 Diamentowy Pies

About Dr.Czekolada

 • Birthday 12/20/1991

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Drczekolada
 • PSN ID:
  Drczekolada
 • Nintendo ID:
  Drczekolada
 • Steam ID:
  Drczekolada

Recent Profile Visitors

23029 profile views
 1. Dr.Czekolada

  Nioh

  Gierka nie dla mnie a zaszedłem trochę (misja po tym bossie giga kościotrupie) i nawet kupowałem ją dwa razy ale chyba dałem sobie z nią spokój na dobre. Skłamałbym jednak, że nie bawiłem się przy niej dobrze. Zakres ruchów postaci, buildy, rodzaje broni i ten flow walki to czysty seks.
 2. W temacie Halo nie przypominam sobie by ktoś pisał o takich problemach a parę osób w tym ja ukończyły całe MCC. Tak czy inaczej współczuję całej sytuacji.
 3. Dr.Czekolada

  Hellblade

  Serio ludzie piszą, że ta gra to sztuka? Jak dwójka nie będzie miała gameplayu nawet tego nie ściągam.
 4. Myślę że nie dlatego ciśniemy z tego bekę no ale ok.
 5. Czy właśnie liść porównał wspinanie się po linie i strzelanie z broni palnej kobiety będącej w ciąży do alkoholizmu i ćpania? Xdddddd
 6. Nie będzie Sam zastanawiam się nad małym przenośnym ekranem do konsol ale najwcześniej za miesiąc.
 7. Dr.Czekolada

  Greedfall

  W gamepassie też jest greedfall i czeka u mnie w kolejce na dysku
 8. Grałem na PS4 mit obalony
 9. Jednej rzeczy nie zrobiłeś, a mianowicie wspólne sterowanie dla wszystkich części, magnum i snajpera ma zoom w jedynce. Polecam też ustawić fov dla wszystkich części z ostrzejszą korektą dla H3. Z jakiegoś powodu tam jest najmniej czuły ten wskaźnik.
 10. Dr.Czekolada

  Pomoc

  Zostałem świeżo posiadaczem Oleda LG CX 55 i napotkałem problem z dźwiękiem. Otóż podepnę switcha albo laptopa i przerywa mi dźwięk co sekundę. Pogrzebałem teraz chwilę i odkryłem, że problem występuje tylko na wejściu nr 1 na pozostałych jest git. Czyżby jakiś update tv coś odmurzynił czy coś dziwnego jest ustawione na profilu tego hdmi1?
 11. Taaa zakończony. @Frantik chory wariacie Miałem nie przyjmować giftów na bo gram na ale już kodem rzucił to jednak ciekawość małego dziecka wygrała nad rozsądkiem. Na pewno będzie ogrywane.
 12. No ODST było takim ciekawym, innym spojrzeniem na markę, rozbudowaniem uniwersum. Nie trzyma cały czas poziomu ale ma swoje momenty. CE:Anniversary to taki nierówny mix z jednej strony dostajemy "oryginał" ale z bolączkami portu pc, który odbiegał w paru miejscach od jakości og Xboxa z drugiej remaster, w którym wizja artystyczna zwyczajnie odbiega od mroczniejszego pierwowzoru, a nawet nie pokazuje pewnych istotnych detali. Moim zdaniem w Halo 2 o wiele lepiej sobie poradzili z konwersją i oryginał o wiele boleśniej się zestarzał. Wiem, że brzmi to jak nitpicking ortod
 13. ODST przerushowałem aczkolwiek ostatnie misje wg mnie trochę wynagradzają no i ten fenomenalny soundtrack czuć trochę Blade Runnerem. @LiŚciuZ pewnością na takim porównaniu Killzone z ps2 wyglądałby dzisiaj lepiej Tak swoją drogą w wielu momentach ten remaster jedynki właśnie wygląda gorzej od oryginału np parę miejsc zostało ocenzurowanych.
 14. Skończyłem niedawno MCC i każdą odsłonę po kolei. Nie takie rzeczy w życiu przerabiałem, kiedyś miałem maraton z Kingdom Hearts tam to dopiero mózg wypływał przy fabule. Jak dla mnie od Reach do trójki da się spokojnie wszystko poskładać do kupy bez problemu. W czwórce trochę się rzeczy odwaliło ale czuć od razu, że inni ludzie odpowiadają za całość to też przymykam na to oko i myślę, że każdy nowy zachowa się podobnie. Ot doczytam sobie w książce choć uważam, że konieczność sięgnięcia po inne medium by zrozumieć fabułe gry komputerowej jest słabe.
 15. Odpaliłem na chwilę wersje RR. Przecież to działa lepiej niż na jakimkolwiek emulatorze płynne jak miód w herbacie nic tylko grać.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.