Jump to content


Dr.Czekolada

Użytkownicy
 • Content Count

  5599
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dr.Czekolada last won the day on October 2 2016

Dr.Czekolada had the most liked content!

Community Reputation

1208 Nie-random

About Dr.Czekolada

 • Birthday 12/20/1991

Kontakt

 • ICQ:
  0
 • GG:
  5013353

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Drczekolada
 • Steam ID:
  Drczekolada

Recent Profile Visitors

9052 profile views
 1. Po prostu nie ogarniasz movementu. To jak z jazdą na łyżwach, laik się wyje.bie multum razy, ale jak się nauczy to frajda jak nie z tej ziemi. A Ratchet to du pa nie platformer.
 2. Byly starsze looter shootery od Bordera chociażby niesłynny Hellgate London, tylko żadne się tak nie wybiły. Borderek na ps3 w premiere skończony w singlu, dobrze się bawilem.
 3. Dr.Czekolada

  Ninja Gaiden 2

  Bez Itagakiego niech oni lepiej tego nie ruszają. Nioh to jednak jest inny typ gry i w życiu nie chciałbym żeby NG poszedł drogą grindu i diablo klona. Najlepiej, niech jeszcze na telefon to wyjdzie xd
 4. @Josh o ile szanuję twoje wpisy w RE2 i DMC5 tak ETM bardziej dopracowany od Max Payne? No chyba (pipi)a nie xddd Te animacje były kiblowate już w dniu premiery, sztampowe wykonanie biegania i ataków. Co ci po tej różnorodności jak wszystko wykonane jest co najwyżej tak sobie (sekcje strzelanin w aucie jprdl). Niemniej całościowo myślę, że gierka dostała większe baty w recenzjach niż zasługiwała, ale dużo za sprawą konsolowych wydań gdzie dochodzi jeszcze spyerdolone sterowanie. Maksio znudził po godzinie
 5. Ja platynę w tej generacji praktycznie mam tylko w BB jarały mnie trofea może na początku jak wyszły na ps3 teraz już meeh.
 6. Dr.Czekolada

  Witchfire

  Ja z tym fovem i iron sightem widzę Destiny
 7. Mój pierwszy Limited Run
 8. Dr.Czekolada

  The Surge

  Mi się podobała, fajny klimat ale na premierę za pełną cenę bym nie brał.
 9. Człowiek w domu nie ma nawet jeszcze 4k a tu już 8 2020 Fjuczer is nał.
 10. Ojej jak nas capcom zrobił w wuja co my teraz poczniemy.
 11. EA jak chciało w single to mogło. Wyskoczyli z Dead Spacem i zaorali. Jak faktycznie wyjdą na takich dzbanów to nigdy więcej nic od nich nie dotknę.
 12. Parujesz aż zrobi czerwony atak, odskok i atak. Mniszka mnie poniewierała jak chciała niestety musiałem asekurować się serem czyli ciachanie&spier dalanie. Nie mam cierpliwości na precyzje na bieda wersji.
 13. Tytan 2 miał syngla taknie? Dostali po pupie bo EA postanowił sobie wypuścić to tydz po BF1.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.