Skocz do zawartości

Into the Badlands - AMC


Mani

Rekomendowane odpowiedzi

ITB-Poster-download.jpg

 

Panowie i Panie 3 odcinki już wyszły. Szybko znikaja z torrentów niestety. Ktoś ogląda ? Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. Sceny walk ok, fabuła może być ok a mimo to moim zdaniem czegoś tu brakuje bo troche się przymuszam do oglądania. Generalnie wqrwiają mnie seriale gdzie są małe dzieciaki (np The strain) czy nastolatki, którzy mają jakąś mistyczną moc i wszyscy o wybrańca sie napier.dalają. Mimo wszystko daję temu szanse choć chyba po 1szym sezonie bedzie canceled.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 5 tygodni później...

Dla mnie ten serial to kolejny niewypał od AMC, które, oprócz The Walking Dead\Fear the Walking Dead, desperacko stara się zrobić coś, co odniesie choćby w połowie taki sukces. Nie liczę tutaj Better Call Saul, bo choć jest okej i ma spory potencjał, to siłą rzeczy jedzie głównie na popularności Breaking Bad, a gdyby nie to, to mogłoby być różnie.

Samo Badlands, cóż... Gdyby nie fenomenalnie efektowne sceny walki, moim zdaniem serial kompletnie zginąłby w tłumie. Fabuła, choć z początku wydawała się interesująca, okazuje się na razie potwornie rozmyta, mocno sztampowa i trochę ślamazarna. Świat przedstawiony również średnio do mnie przemawia - dość dziwaczny miks postapo i klimatów, bo ja wiem... kolonialnej Ameryki? Meh.

Pierwszy sezon ma 8 odcinków, więc chyba domęczę to do końca. Póki co nie wiadomo nic o kontynuacji.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...
  • 11 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...

Otwarcie sezonu 3B jak dla mnie na wysokim poziomie, tak jak poprzednie odcinki. Wielka szkoda, że nie będzie kontynuacji, bo byłem ciekaw rozwinięcia dalszej historii, a że już dawno wszystko nakręcone to pewnie nie udało im się zamknąć głównego wątku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...