Jump to content

Donguralesko - Magnum Ignotum (preludium)


Recommended Posts

Wiem, co góral gadał bo słucham od początku i chuja wbijam czy autorowi cytatu nie podoba się jego całokształt artystyczny i że lawiruje w różnych klimatach. Wiadomo, że czarnuch co nawija o życiu prosto z getta będzie bardziej autentyczny ale skoro ktoś jest z Polski i umie napierdalać na majku lepiej niż bambusy i ma różne tematy i zajawki? Chuj w dupę hejterom i "znawcom" - JA SŁUCHAM MUZYKI I OCENIAM WŁAŚNIE TO. Płyta IMO przekot i czy lepsza od "Totemu" - to jeszcze trochę słuchania przede mną.

Link to comment

Mnie od jakiegoś czasu zaczął Gural wgurwiać. Jak się człowiek wsłucha w jego teksty to są pisane takie pod publiczkę, sztucznie wyniosłe, patetyczne. Podobne do jakiś ulicznych raperów, co w życiu mieli ciężko i pier,dolą system, vide ostatni kawałek 'na plaży w poureville'. Co nie zmienia faktu, że flow i technikę ma zaje,bistą. Po drugiej stronie skali za to jest TEDE co nawija o hajsie :/

Link to comment
  • 2 weeks later...

PRZEYEBANY BUUUDZIK MAAAM
PRZEYEBANY W BUUUUZI STAN

gural zawsze bawił swoją sztampowością i kiczem

 

wynaturzenie polskiego rapu komercyjnego, posłuchać można dla zwały, albo z ciekawosci - jak ktos juz jest naprawde bardzo ciekawy - podczas jazdy samochodem, bo bit niekiedy tłusty.

 

z tego gatunku rapu polecam bardziej popka

Edited by Andżej
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.