Skocz do zawartości

Przebarwienie obudowy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Kupiłem dwa dni temu PS 1 TB 1216B, ograłem pierwszą część Uncharted i na obudowie górnej pojawiło mi się takie przebarwienie podchodzące w białe, co widać pod kątem. Czy to normalne od temperatury tak się stało ? Czy reklamować? Znalazłem informacje że pewna partia konsol ma z tym problem, ale chciałbym się upewnić. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W nowych modelach jeszcze bardziej tną koszty produkcji i jakość plastiku jest iście bazarowa.

W modelach, gdzie pokrywa dysku była błyszcząca plastiki są o niebo lepszej jakości.

 

Ja bym tego nie reklamował, bo będziesz się użerał z serwisem i na koniec dostaniesz jeszcze gorszego lumpa.

Odnośnik do komentarza

Witam. Zakupiłem Playstation 4 w sieci Media-Markt, wersję 1 TB 1216b. Po
włączeniu po raz pierwszy grałem przez ok 3 godziny. Po tym czasie na
górnej części obudowy pojawiło się białe przebarwienie które widać
pod kątem. Powstało ono w miejscu gdzie konsola bardzo się nagrzewa,
ponieważ sprawdzałem poprzez dotyk. Chciałbym zapytać czy mam wadliwy
egzemplarz i czy obejmuje to gwarancja ??
Pozdrawiam 

 

Jeżeli problem, który opisujesz powstaje w wyniku przegrzewania się konsoli konieczna będzie naprawa sprzętu.

W celu zgłoszenia urządzenia PlayStation do naprawy gwarancyjnej konieczny będzie kontakt telefoniczny z COK PlayStation. Podczas rozmowy przyjmiemy stosowne zgłoszenie oraz udzielimy wskazówek odnośnie dalszego postępowania.


Chciałbym zaznaczyć że nie przeszkadza mi to bardzo, więc nie oddaje do gwarancji. Jeżeli do roku ,,odpukać" coś się bedzie działo z temperaturą, to wtedy spróbuję zareklamować. 

Odnośnik do komentarza

Konsola ma adaptacyjny system chłodzenia i wraz ze wzrostem temperatury będą także wzrastać obroty wentylatora, co poskutkuje bardzo głośną pracą konsoli. Jeśli konsola pracuje cicho, to nie masz się co martwić o przegrzanie. Mocno ciepła obudowa, to normalna rzecz. Na te przebarwienia też nic nie poradzisz, bo materiał użyty do zrobienia obudowy jest po prostu tandetny i w każdym egzemplarzu będziesz mieć większe lub mniejsze przebarwienia. Jeśli mocno Cie to mierzi, to użyj jakiegoś środka do pielęgnacji tworzyw sztucznych i kolor powinien się zrównać. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...