Jump to content

Michał102

Użytkownicy
 • Posts

  2613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Michał102 last won the day on January 15 2012

Michał102 had the most liked content!

Reputation

498 Wybraniec

About Michał102

 • Birthday 05/03/1985

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://
 • ICQ:
  0
 • GG:
  5156151

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Będzin
 • GamerTag:
  AirgunSniper370
 • PSN ID:
  Michal102VTEC

Recent Profile Visitors

2777 profile views
 1. Jak to ma być next gen, to ja dziękuję za taką generację. Pewno jest tam kilka ładnych miejscówek i spadki klatek szłoby wytłumaczyć, ale srogie dropy w "Kobylej Wólce", to jakieś nieporozumienie. Myślałem, że będzie z tego benchmark, którym można się pochwalić znajomym, a wyszło tak, że wstyd toto włączyć. Chyba największe techniczne rozczarowanie do tej pory na XSX.
 2. Albo coś robię źle/nie działa mi to jak trzeba, bo za wuj nie rozumiem Waszych zachwytów nad grafiką. Przeleciałem się nad wiochami w moich okolicach (lotnisko Katowice-Pyrzowice) i powiem szczerze, że wygląda to strasznie, a do tego klatki spadają.
 3. A toto nie miało chodzić w 60 klatkach?
 4. Pobieranie pacza stanęło na 10% i bolszewicki huy. Co za barachło
 5. Bombowce by się przydały. Poznęcałby się nad chaupą sąsiada.
 6. Murzynowi by dali 10 sekund, bo mocniejsza kara, to przecież rasizm
 7. Już myślałem, że to tylko u mnie coś jest popsute. Wczoraj jeszcze zauważyłem, że gra jest płynna jedynie na kamerze z kokpitu. Na każdej innej rwie i to głównie na zakrętach. Na prostych jest płynnie i nie ma znaczenia czy jest srogi kocioł, czy pustka i jedziemy sami. Ogólnie trochę szkoda, bo oświetlenie czasem jest zauważalnie lepsze na łatce pod seriesa, szczególnie to widziałem na torze bodaj Dirt Devil Stadium czy jakoś tak o zachodzie słonka. Promienie fajnie się przebijają przez ogrodzenie toru. No i auta się brudzą czego brak w podstawowej wersji.
 8. Zagra się jak dadzą za 4 zł do knurpassa. W innym wypadku się nie opłaca, bo to praktycznie kalka poprzedniczek.
 9. Straciłem resztki szacunku do czarnucha. Tfu
 10. No to co może być przyczyną, że u mnie gra szarpie po zainstalowaniu tego ulepszenia? Macie jakiś pomysł bądź spotkaliście się kiedyś z czymś takim w innych grach?
 11. No a jak z tym klatkowaniem u Was? Po upgradzie jest idealnie płynnie? Ja ściągałem i instalowałem ten dodatek i samą grę już 2 razy i gra przycina. Nie są to typowe dropy animacji, tylko jakby takie mikro pauzy i screen tearing. Widać to szczególnie w górnej części ekranu na drzewach i niebie. Poprawy samej grafiki za cholere nie widzę. Albo mój zabytkowy TV FHD nie jest w stanie pokazać różnic, albo już ślepy jestem Jedyne różnice po upie, to takie, że gra waży 2x tyle i przycina hehe
 12. Odinstalowałem ten dodatek i wszystko wróciło do normy - gra chodzi płynnie. Swoją drogą, to te 24gb nie zastępuje w całości gry, tylko właśnie tyle dorzuca i finalnie jest ponad 40gb
 13. Powietrze wylatuje mocno gorące, ale to świadczy o tym, że układ chłodzenia bardzo skutecznie odprowadza ten gorąc na zewnątrz. Ogólnie mistrzostwo, bo odkąd mam tą konsolę, to nigdy wentylator nie wszedł na wyższe obroty. Cały czas kręci się tak, że go w ogóle nie słychać niezależnie od odpalonej gry czy temperatury w pokoju.
 14. Ooo... dzięki za info. Też to zaraz obadam. Właśnie miałem Was pytać czy ten dodatek wart jest zakupu i czy jest zauważalna różnica względem zwyklej wersji. Edit... zawód jak cholera. Po mojemu nic to lepiej nie wygląda, a gra zauważalnie klatkuje. Dajcie znać czy u Was też tak jest, czy mi się coś poknociło przy instalacji.
 15. Odpaliłem ostatnio tego kloca po dłuższej przerwie i jestem pod wrażeniem jak toto chodzi w upały. W pokoju było ok 36st, rów między pośladami ledwo dawał radę odprowadzać pot, a ta konsola chodziła tak samo jak w zimie. Ten układ chłodzenia, to jest mistrzostwo świata
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.