Skocz do zawartości

Pokemon GO


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Na pocieszenie dodam, ze quest na mew ne znika, przynajmniej z takimi info od niantic można sie spotkac na roznych forach. Wiec jednak nie trzeba sie jakoś specjalnie spieszyc (a przynajmniej ja nie zamierzam, bo planowalem juz weekend z telefonem na świeżym powietrzu ;p)

 

Edyta: @Bjały jak zrobiles 22 rajdow w articuno day? Kupiles raid passy za coinsy czy cos?

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 1,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wy (ci co sa prawnie dorosli ;)) sie kryjecie w komunikacji miejskiej czy ogolnie jak gracie?

Dzis jechalem i siedzial obok mnie gosc (wygladal na 20pare lat) i pykal, ale sie strasznie z tym kryl lol. Na szybkiego sprawdzal czy mija PokeStop czy cos wyskoczylo i na szybkiego a potem ekran do gory nogami :D

 

Ja tam jak jezdze to mam wywalone na to i sobie cykam, dzis akurat nie mialem ochoty (z ranca wymordowalem), wiec sobie tylko muzy sluchalem, ot takie spostrzezenie (juz ktores z rzedu).

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak w komunikacji miejskiej. Ja chodze do pracy na piechotę 20 min i caly czas lapie (a nawet jak nie lapie to ide z odpalona apka i nabijam kmy). Stojac na swiatlach czy cos nie zwracam uwagi na innych - wiec mozna powiedziec, ze mam wyje(fiufiu)ane. Jedyny problem jaki mialem z grą to wchodzenie w dziwne miejsca do gymow czy stopow (nie wszystkie siegaja z ulicy i czasem trzeba wejsc miedzy kamienice albo w jakas trawe po kolana). Jako dodatkowy argument na to jak wywalone mam na to podam przyklad z ostatniego weekendu - gdzie teściowie przelozyli obiad 2h do przodu przez to, ze musialem zlapac articuno ;p

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No typ miał strasznie niską samoocenę, wyyebane na ludzi! Mnie na początku zdziwiło jacy ludzie przychodzą na Raidy. Jak zacząłem to zaskoczył mnie przekrój, npJedna słynna już babcia Basia z mężem, (oboje już dawno wbity 40 lvl) dużo osób po czterdziestce. Grają wszyscy zawzięcie, nawet na 3 telefony niektórzy. Nie ma się więc czego wstydzić bo można poznać dużo fajnych osób. 

Ta grą w ogóle nie daje od siebie odpocząć, jak nie comunnity day to raidy, go fest albo inne atrakcje, co weekend coś się dzieje. 

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

@Shen nie wiem gdzie mieszkasz, ale w wiekszych miastach sa grupy gdzie pelno jest chetnych na takie rajdy. Mnie do rajdow troche podkrecilo info, ze zaraz Regice moze zniknac z rajdow, wiec chcialem dodac go do pokedexu bo niewiadomo kiedy znow wroci. Najpierw na FB znalazlem grupe w moim miescie, a potem okazalo sie ze jest jeszcze wiele pomniejszych konwersacji w roznych dzielnicach albo charakterystycznych miejscach. Od tego czasu (sroda) codziennie robie rajda bez szczegolnego poswiecania czasu - zawsze cos sie dzieje w okolicy w drodze do/z pracy albo z psem na spacerze. No chyba, ze mieszkasz w jakims mniejszym miescie - wtedy nie wiem czy sa jakies sposoby na raidowanie

Odnośnik do komentarza

Shen, jak nie chcesz dołączać do czatów, grup na Fejsie a chcesz robić RAID to po prostu idź na wyklucie w centrum gdzieś albo w miejsce gdzie dużo ludzi, teraz wakacje to tym bardziej ktoś zawsze stoi i czeka żeby bić. Ja jednak polecam dołączyć się do jakiegoś czatu i czytać czy ktoś się ustawia :)

Lugii już nie ubijesz bo była tylko na weekend 

Edytowane przez Bjały
Odnośnik do komentarza

Ja tez sie obawialem, ze jak wyskoczy quest to jak na zlosc nie poleci. Ale czekalem jakos 3 dni wiec to bardzo dobry czas. Rad zadnych nie mam oprocz powyzszych. U nas czasem na czacie poksowym pisza, ze ditto jest w jakims konkretnym miejscu ale tak na dobra sprawe nie mam pojecia ile trwaja spawny i pewnie musialbym byc mocno zdesperowany zeby pruć pol miasta i nie miec pewnosci czy faktycznie tam bedzie ditto :D. Ja teraz jestem na magikarpiowym quescie (81/400 ale w zwiazku z obecnym eventem musze znalezc jakas godzinke i przejechac sie na wodny biom) i tez sie jakos nie spiesze mocno bo i tak stopuje mnie jeszcze brak 100 poksow w pokedeksie.

Edytowane przez Rillas
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.07.2018 o 11:59, Shen napisał:

Pozostane dyskretny, ale dostaje na forum pmki z propozycjami dodania do znajomych, wiec sporo osob sie kryje z graniem w poki :D

 

To ode mnie, ale ja tam się nie kryję z tym, że używam tego od dwóch lat (jutro równo 2 lata będzie :pawel: ) jako dodatkowej motywacji do codziennych spacerów i wtedy też głównie  odpalam. 

Możecie mnie dodawać:

 

7653 6970 1539

 

Tylko ostrzegam, że u mnie dużo religijnych pokestopów i będę Was zalewał jezusami na krzyżu i innymi bogami honorem i ojczyzną.

Yano się o tym boleśnie przekonuje codziennie XD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...