Skocz do zawartości

The Night Of - HBO


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy serial od HBO, po Polsku Długa Noc. Zapowiada się bardzo ciekawie. Premiera 10.07.2016

 

 

i recenzja

 

 

http://www.metacritic.com/tv/the-night-of?ref=hp - 90%

 

https://www.rottentomatoes.com/tv/the_night_of/s01/?search=the%20night%20of - 94%

Edytowane przez Malibu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Warto dodać że całość pisał Richard Price który pisał także odcinki The Wire oraz nowele o podobnej do tegożże tematyce (polecam Clockers).

 

Jak dla mnie must-watch. Jeżeli ktoś nie widział Simonowego "Show me a Hero" też mocno polecam chociaż tam mamy już stricte politykę.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem i łoooo, już się nie mogę doczekać kolejnego odcinka. Gęsta atmosfera, poczucie beznadziejności, najs. Turturro pozamiata coś mi się wydaje.

 

Aaa i Gandolfini jednym z producentów.

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chciałem od siebie dodać, że serial jest MISTRZOWSKI.

Wszystko tam leży, postaci z krwi i kości, świetne dialogi, ujęcia, muzyka, historia, no wszystko.

 

Gdybym chciał zbanalizować to bym napisał, że połączenie The Wire, Oz oraz The Killing.

Obejrzałem te 5 odcinków i jeżeli tego nie zwalą to będziemy mieć absolutny serialowy klasyk (tzn bardziej to jest mini seria, następnych sezonów nie będzie).

 

Adwokat John Stone najlepszy :exact:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niby pierwowzór czyli Criminal Justice ma dwa sezony ale HBO z tego co czytam postanowiło zrobić z tego 8 odcinkową mini-serię (pierwowzór miał 2 sezony po 5 odcinków, hbo zrobiło 8 ). Czyli raczej nici.

 

W ogóle widze, że ogqozo mocno podskoczył w rankingach aktorów i z serialu dla polsatu wskoczył odrazu do HBO

 

nightofparents.jpg

 

szacunek :ogor:

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

No, już myślałem, że nikt nie ogląda.

Co było w tej końcówce takiego niezwykłego?

Wiemy, że

Khan od wielu lat ma tendencje do przemocy, do tego pobyt w więzieniu dodatkowo uzewnętrznił tą część jego osobowości, którą starał się ukrywać.

Poza tym, raczej nie miał wyjścia, Freddy potrafi być potężnym sprzymierzeńcem ale trzeba tańczyć jak on zagra.

Generalnie nie zdziwiłbym się gdyby ostatecznie okazało się, że to Nasir zaciukał tę dziewczynę.

 

Jeszcze jedna rzecz- otóż czemu nikt nie zainteresował się faktem, iż

nie miał krwi tej dziewczyny na ubraniach oraz na ciele poza zadrapaniami?

Pewnie sądzą, że zabił ją podczas albo po seksie,

ale nawet obrona nie wzięła tego faktu pod uwagę, co mnie mocno dziwi.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem właśnie pilota i w pewnym momencie myślałem ze wyłączę, wpadnę tu i shejtuje 

 

 

jak kurwa ta dwójka policjantów w momencie wezwania do "włamania" i po rozmowie ze świadkiem, który powiedział im ze sprawca był ciapatej nacji i uciekł do taksówki nie skojarzyła że to może być koleś którego zatrzymali 5 minut wcześniej i siedzi u nich z tyłu w radiowozie xD

 

w momencie przeszukania na komisariacie jakby ta policjantka nie znalazła przy nim noża to już w ogóle wcisnąłbym z miejsca ctrl alt del, no ale jakoś z tego wybrnęli ale niesmak pozostał

 

 

oprócz tego to mamy gęsta atmosferę i ciekaw jestem jak to się dalej potoczy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...