Skocz do zawartości

Aragami


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Pograłem dzisiaj ze 2 godziny na PC.

Jak ktoś lubi skradanki to nie powinien się zastanawiać zwłaszcza za tę cenę na ps4 w pudełku. Sam może kupie mimo, że nie mam konsoli.

Te całe moce cienia czynią grę dynamiczną ale i trudną. Taka arcade skradanka. Szybka ale i wymagająca. Nie wiem czy długa ale jest co masterować i zdobywać dobre oceny za przechodzenie leveli. Klimat to wg mnie mieszanka Mark of Kri i Okami. Po zauważeniu lepiej od razu dać się zabić i powtórzyć sekcje bo zauważenie to - 500 pkt. W grze jesteśmy na hita.

 

Wydaje mi się grą ok pomimo, że gardzę obecną generacją i plastikowymi indykami żerującymi na sentymentach ( Aragami - Tenchu).

Odnośnik do komentarza

Pograłem dzisiaj ze 2 godziny na PC.

Jak ktoś lubi skradanki to nie powinien się zastanawiać zwłaszcza za tę cenę na ps4 w pudełku. Sam może kupie mimo, że nie mam konsoli.

Te całe moce cienia czynią grę dynamiczną ale i trudną. Taka arcade skradanka. Szybka ale i wymagająca. Nie wiem czy długa ale jest co masterować i zdobywać dobre oceny za przechodzenie leveli. Klimat to wg mnie mieszanka Mark of Kri i Okami. Po zauważeniu lepiej od razu dać się zabić i powtórzyć sekcje bo zauważenie to - 500 pkt. W grze jesteśmy na hita.

 

Wydaje mi się grą ok pomimo, że gardzę obecną generacją i plastikowymi indykami żerującymi na sentymentach ( Aragami - Tenchu).

Fajna wersja na PC w pudle jest za 50zł :D, a i na GOG jest bez tego całego syfu ;) który zwie się steam.

Odnośnik do komentarza

Grę mam z goga.

 

Wczoraj doszedłem do 5 chapteru. Gra robi się łatwiejsza jak przydzielimy punkty do umiejętnosci ukrywania ciał. Ważne żeby skosić przeciwnika stojącego w cieniu bo tylko wtedy cień pochłonie jego ciało.

Lokacje zrobiły się bardziej obszerne z masą ukrytych ścieżek, sekretów czy poukrywanych skillpointsów.

Przyzwyczaiłem się do systemu i gra mi się bardzo dobrze i płynnie, a nie lubię nawet za bardzo skradanek.

Na koniec każdej misji jest ocena za przejście plus osiągnięcia jak np. przejście bez zostania wykrytym, bez zabijania lub za zabicie wszystkich w danym etapie. Grafika jest naprawdę baśniowa, muzyka też.

 

Doskonała płynna i przejrzysta gra, idealna na chillout przed konsolą.

 

edit. Zapomniałem wspomnieć o świetnym patencie hudem. Hudem jest nasz płaszcz. Spoko motyw.

Edytowane przez devilbot
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gra widzę bardziej premiuje i nagradza graczy działających ofensywnie. Mi to nie przeszkadza, bo grać bez zabijania tez można i jest równie satysfakcjonujące. Skojarzenia to miks Okemi, Tenchu i Dishonored(jest nawet swoisty blink). Duźo mocy do odblokowania a czy ułatwi to grę sie zobaczy. Na chwile obecna wrażenia pozytywne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Może ciut odświeżę temat, bo mam pytanie.

 

Jak to jest z wersją polską na ps4? Na PSS, pisze, że nie ma napisów PL, większość pudełek jakie znalazłem to sprzedawcy piszą, że wersja ANG. Czy po prostu techland wydał wersje z PL napisami w ograniczonej ilości i wydania zagraniczne nie posiadają napisów polski?

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Wersja z PSN (BTW obecnie jest promocja i gra jest za jakiś 20 zł bodajże) ma polskie napisy.
Dopiero zaczynam w to grać, ale mega denerwują mnie spadki FPS przy podchodzeniu z gry do animacji i na odwrót. I to, że nie można (bo chyba nie można, co?) przyklejać się do ścian jak w Tenchu. Poza tym wydaje się być spoko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...