Jump to content

devilbot

Użytkownicy
 • Posts

  3672
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

devilbot last won the day on February 10

devilbot had the most liked content!

Reputation

2002 Diamentowy Pies

About devilbot

 • Birthday 09/23/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

16047 profile views
 1. To chyba ma mało sensu na padzie?
 2. Jest na youtubie polska w MFS. Nie spodziewajcie się cudów. Zamki kartony a molo w Sopocie pod wodą.
 3. Dałem 650zl tu w pchlim targu więc nie tak źle. Miałem brać do 400zl jakiś zewnętrzny kilka tb ale nadarzyła się okazja to wziąłem ten.
 4. Jestem gotowy na nową generację która nadejdzie jutro. Kupiłem sobie ten oryginalny SSD Seagate 1TB. Jebać biedę Właśnie włożyłem w xboxa ależ to jest malutkie i eleganckie. Jak wszystko firmy Microsoft od jakiegoś czasu.
 5. Na ppe.pl wszyscy zawiedzeni przeczytałem tam np że " ace combat to to nie jest" . Szkoda.
 6. W Activision Blizzard ta afera jest poważna dosyć. Oby wydali Diablo 2 i mogą się zwijać. Już nic lepszego i tak nie zrobią.
 7. Przychodzili do pracy na kacu i łapali za dupe pracownice.
 8. Przecież te firmy sprzedają swoje gry głównie przez internet i na swoich platformach XD Nikogo jakiś sklep z zabawkami.
 9. devilbot

  Steam Deck

  Zobaczymy z tym windowsem czy będzie wydajny, czy będzie grzał konsole, pewnie nie będzie miał opcji sleep w konsoli, czy wogole będą sterowniki na te urządzenie. Na bank steam os mniej obciąży konsolkę. Emulatory działają tak samo i chyba niektóre popularne oryginalnie powstały na Linuxie
 10. devilbot

  Steam Deck

  Mi wystarczy 30fps i medium w najnowszych grach i to już będzie ogromny upgrade względem Switcha.
 11. devilbot

  Steam Deck

  Zanim wszyscy dostaną swojego steam decka w 2022 to ten może już być przestarzały.
 12. Wróciłem do domu i na szczęści nadal działa mi ten program. Ale bym się wkurwił na Asxa jakby mi go z konsoli jakoś przez centralę usunął. Przez ten dev mode podobno można nadal zainstalować i działa potem normalnie w retail mode bez restartowania konsoli.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.