Skocz do zawartości


devilbot

Użytkownicy
 • Zawartość

  898
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

269 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  omega_gascan
 • Steam ID:
  gasc4n

Ostatnie wizyty

3310 wyświetleń profilu
 1. Monster Hunter World

  Na 99% nie. W becie są do wyboru języki napisów i audio, a nie ma polskiego.
 2. 3rd Strike/Alpha Collection na 30-lecie Street Fightera?

  Ta Max też wyszła w salonach ale fakt została olana przez japońskich graczy. To czy dostaniemy arcade perfect to zależy kto to przeportuje i jak. Już może nich nie portują tylko wrzucą w zwykły emulator z PC bliżej arcade i tak nie uzyskają. Ja jednak to tej wersji SFA3MAX mam największy sentyment bo to od niej zacząłem grać w Street Fightera na dreamcascie gdzie miała świetny tryb world tour w którym hodowało się zawodnika zwiększało statsy i levelowało nawet poza grą w minigrach na VMU. I potem z takim VMU można było isć do salonu gier w japonii i podłączyć ją pod automat włąsnie pod tą nie lubianą wersję na płycie NAOMI.
 3. MH: World - jaką grać bronią i jak? Mini Poradnik.

  Poniżej wrzucam top czasy Nergigante(zarąbane z reddita). Nie ma się co sugerować wersją beta przykładowo - w Monster Hunter Generations w Demie na 3dsie najlepsze czasy miała Gunlanca, a w full gunlanca zaraz obok Hunting Horna były najsłabsze. Mam nadzieję, że capcom wykorzysta betę do zbalansowania broni i w każdej chwili będzie mógł zaaplikować patcha. Na 3dsie nie było to możliwe i balans zawsze kwiczał i jak coś było słabsze to aż do nowej wersji gry. I tak w każdej części każda broń była jak najbardziej grywalna i nie ma co się sugerować tier listą bo i tak najlepiej grać bronią której moveset wam pasuje. 2’11” [HBG] (AsheraQwQ) https://www.bilibili.com/video/av18505598/ 2’36” [LBG] (Mai LBG) https://youtu.be/A5BnI8jBufM 2’53” [HBG] (YUU) https://youtu.be/jxdjXti2VjA 3’15” [GL] (ガンサーの抹茶) https://youtu.be/Z8EV2Gyo3mU 3’41 [Hammer] (pepo) https://youtu.be/xc7hC68Tyfs 3’46” [HBG] (Latem) https://youtu.be/FRjZ8XtShiA 3’49” [GL] (yaeca7) https://youtu.be/ydrUDryXv7k 3’55” [Bow] (Fate/MHW) https://youtu.be/I_BZsUraSEE 3’58” [CB] (/ミリア MILIA) https://youtu.be/WnUt-5ip8Tw 3’59” [Hammer] (t t) https://youtu.be/GlgfwM0QKg4 4’15 [GL] (ガンサーの抹茶) https://youtu.be/x03nWEFg8EE 4’36” [Lance] (774 num) https://youtu.be/6n4q4XmDmig 4’39” [LS] (junk) https://youtu.be/g_1qNiB6Otc 4’40 [DB] (カルナ) https://youtu.be/zHDdYCgfsgg 4’44” [CB] (LostFeather413) https://youtu.be/ANGTrsnyDQs 4’49” [DB] (Kuma Mei) https://youtu.be/CZpfBu_ExJg 4’55” [Bow] (Phemeto) https://youtu.be/a4iQSOqV7uI 4’58” [HBG] (Phemeto) https://youtu.be/LHa40egb5bs 4’59” [GS] (キラ MH) https://youtu.be/mXL05a6y7CM 5’07” [GS] (Prey Dator) https://youtu.be/NJ3ux9skJ7c 5’15” [LBG] (Phemeto) https://youtu.be/qfi_NmA_jdM 5’17” [GS] (TSC) https://youtu.be/K_axPLRMjNA 5’21” [DB] (DAY Happy) https://youtu.be/MCPpx_S0-OM 5’32” [DB] (Reddie PaoPao) https://youtu.be/L_OlasEC8hM 5’34” [IG] (Virgel Rayo) https://youtu.be/hIz8T-xNFLc 5’49” [LS] (Quizzle) https://youtu.be/DSjn6WnO3Ao 6’17” [SnS] (garuaruuu) https://youtu.be/MK3UtIdNQQk 6’24” [Hammer] (Lord Stormakov) https://youtu.be/0hkwgr9mbNw 6’46” [Lance] (Lance Whiteknight) https://youtu.be/1HgDz-zc45A 7’17” [CB] (TheDemonLord) https://youtu.be/fOrkfVDYZjU 7’24” [HH] (霜越則男) https://youtu.be/ueu8wIepLCE 7’47” [GL] (Denstuff) https://youtu.be/uLrH8x_Zv1k
 4. Street Fighter V

  To działa w rankedach od premiery sf V przez 2 lata ale jest nieskuteczne bo po 1 hicie jak przegrasz rundę to wiadomo, że chiter i się rozłączysz.
 5. Monster Hunter World

  Ja gunlancą zjechałem do 9 mintut, a japończycy robią już go w 3-4 minuty. Najszybsze czasy są HBG, LBG i Łukiem - około 3 min. LBG 2:36 XD :
 6. Street Fighter V

  Raczej nikt nie używa go w multi chociaż działa bez problemu bo sprawdzałem. Używając tego online capcom wyczyści ci konto z puntów za rankedy i FM bo już były przypadki, że ludzie wysyłali takie replaye do capcomu i tak się to kończyło. Prawie nikt nie filtruje graczy PC w 90% zawsze gram z graczami z PS4. Nawet jakby nie było crossplaya to i tak na pc jest średnio 4 tyś ludzi online. Przypuszczam że na PS4 gra z 5 razy tyle po częstotliwości spotykania graczy PC.
 7. 3rd Strike/Alpha Collection na 30-lecie Street Fightera?

  Dobra wiadomo że kolekcja wyjdzie w maju itp itd. Było już wrzucane w innym temacie. Górne gry z Online dolne bez: Mnie boli tak jak wszystkich że Alpha 2 nie dostanie online i martwi, że Alpha 3 będzie podstawową wersją, a nie Max. Najważniejsza różnica między wersjami to 8 postaci i zlikwidowane infinite comocosy na v-ismach. Zwykła Alpha 3: Wersja MAX albo Upper w Japoni: Wszystko wskazywało by na to, że dostaniemy podstawową wersje Alpha 3 bo na bannerze promocyjnym jest logo Alpha 3 ale... Tak samo było z Alpha Anniversary Collection na PS2 jednak po przejściu trybu Arcade w zwykłej Alphie 3 przy wyborze gry można było przytrzymać select i uruchomiała się wersja MAX. Będę rozczarowany jak w tej kolekcji będzie inaczej.
 8. Street Fighter V

  Zwłaszcza, że ten trainer działa prawie od premiery, a Capcom nic z nim nie zrobił. Wiadomo, że scena PC zawsze to obejdzie ale można było chociaż spróbować. Ja i tak zamierzam kupić SFVAE w pudle na PS4 ale na razie nie mam sticka.
 9. Street Fighter V

  Jakby kogoś interesowało to na PC jest już działający trainer. Leży na gamescopyworld w wersji 3.002 ale działa z najnowszą wersją 3.003. Działa nawet w tych extra battle z shin akumą itp. włączamy "infinite health" i "one hit kill" i lecimy. Przydaje się też do farmienia FM przez wbijanie leveli na postaciach. Żeby nie było, że tylko zachęcam do cheatowania tu filmik jak łatwo przejść ShinAkume:
 10. Dragon Ball Fighter Z

  Tylko z kosmetyką, a nie z np. z lepszymi ciosami.
 11. Street Fighter V

  Ta misja z kostiumem VJ dla Rashida to robimy raz na tydzień i dostajemy 1 przedmiot, a potrzeba 4? Wyczuwam chamski podstęp. Pierwsze 3 będą banalnie proste, a czwarty na bank będzie kosmicznie trudny - no ale jak już straciliśmy na to 7500k FM to będziemy cisnąć xD. Spryciarze z Capcomu, przejrzałem ich i czekam na nowy trainer.
 12. Street Fighter V

  Bo są chciwi. Wiadomo, że teraz każdy nowy gracz jakby kupił AE to spokojnie nazbierałby też FM na kolejne postacie z 3 sezonu więc Capcom okroiło zdobywanie kasy. Zauważyłem, że te V-Trigger 2 są łatwiejsze w użyciu dla prawie każdej postaci niż oryginalne v-triggery.
 13. Monster Hunter World

  Na początku waliłem po przednich łapach bo były żółte cyferki DMG, a potem jak spuchł kolcami to starałem się po brzuchu ale wychodziło, że po tylnych biłem. Pocisków używałem tylko jako fullbursta i gdzie by nie wybuchły to obrażenia były koloru pomarańczowego czyli wysokie więc wychodzi na to, że jest jak piszesz i shelle mają niezależny DMG od części ciała.
 14. Monster Hunter World

  Ja go właśnie rozwaliłem za pierwszym razem ale czasu mało. Pomaga kot z bronią poison i build na atak. Potworek extra wypas aż zwykłe ps4 potrafi się zadusić podczas zadymy. Sam nergigante potrafi przy(pipi)ać ale strasznie sygnalizuje co zrobi. Ledwo zdążyłem, pół minuty zostało:
 15. Monster Hunter World

  To tylko beta - siła broni i balans będzie całkiem inny w fullu. Jest też diablos i rathalos jak chcesz coś trudniejszego ubić. W tych dwóch pierwszych questach monstery stoją i nic nie robią.
×