Jump to content

NHL 17 PS4


Recommended Posts

Ja mam i gram, ale na Xbox One. Generalnie jest to najlepsza gra z serii NHL od EA. Grałem w każdą edycję od NHL 09 na PS3 do NHL 17 już na Xbox. Silnik Ingnite dalej daje radę, jest w porównaniu do edycji 16 dużo nowych animacji (zwłaszcza bramkarze), zawodnicy też lepiej dopasowują się do sytuacji na lodowisku. Lepsza jest też fizyka krążka, mocne strzały wchodzą bardziej "soczyście".

Ciekawy jestem czy NHL 18 przejdzie już na silnik Frostbite tak jak Fifa. Jeśli będzie beta lub demo to sprawdzę, ale póki co NHL 17 niczego nie brakuje, to najlepszy hokej jaki był do tej pory od EA.

Edited by Kris77
  • Upvote 1
Link to comment

Dzięki za opinię. Pytam bo naprawdę zero recenzji, a w hokeja grałem ale to jeszcze na szaraku chyba wersje 98. Jest aktualnie za 99 zł w PS Store więc chyba warto.

 

No to trochę nauki Cię czeka. Żeby opanować samo sterowanie trochę pracy musisz włożyć, ale warto, bo każdy mecz jest inny. KAŻDY. Najpierw podstawy, później zwody, podania, one-timery. Wielu moich znajomych odbijało się od samego sterowania i rezygnowali z gry w NHL.

Taki mały tip: zwracaj uwagę kim próbujesz strzelać do bramki. Każdy wie kto to jest Ronaldo, Messi, Cavani czy Teves. Ale Crosby'ego, Zetterberga, Ovieczkina czy Kane już niekoniecznie. Więc jeśli będziesz strzelał obrońcą i bramki wpadać nie będą, to może pojawić się frustracja.

Edited by Kris77
Link to comment
  • 8 months later...

Chłopy, jak nie grałem w żadne NHL od 13 na PS3, to mogę ładować w 18? Widziałem oceny i gracze jebią od stóp do głów i to raczej za brak innowacji itp. Czy jako świeży gracz będę się dobrze bawił? Ten tryb NHL Threes mnie rajcuje bardzo.

Link to comment
  • 1 month later...

Jak ja kocham tę grę, a z drugiej strony jej nienawidzę i wyzywam (pipi)ane AI moje, jak i przeciwnika. Oczywiście nie gram online, tylko Franchise. Przenikające krążki, POKE CHECKI, podnoszenie krążka, deflections - za to wszystko biłbym tych skurwysynów z EA; widać, że to ich gra jest. Z drugiej strony zaś gra się super, konstruowanie akcji, cała otoczka, strzały z dystansu prosto w okienko, albo robienie w chuja obrońców deke'ami, no mjut i ożeszki. Ale EA to EA - jeśli nie będzie konkurencji, to NHL 19 będzie U R O Z M A I C O N E o jeden tryb i tyle. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.