Jump to content


Kris77

Użytkownicy
 • Content Count

  1590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kris77 last won the day on December 8 2018

Kris77 had the most liked content!

Community Reputation

265 Wybraniec

About Kris77

 • Birthday 04/11/1977

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  Mr Krzychoo

Kontakt

 • GG:
  5302349

Recent Profile Visitors

2530 profile views
 1. Kris77

  japko

  Nie no, VLC to kiedyś. Teraz ino IINA.
 2. Kris77

  Darksiders Genesis

  Grę robi Airship Syndicate, firma która powstała na zgliszczach Vigil Games. Dyrektorem kreatywnym i wpółzałożycielem jest Joe Madureira odpowiedzialny za cały art style serii Darksiders. Co jak co, ale na klon Diablo w świecie Darksiders, w który zagram na Switch, to czekam z jęzorem na brodzie.
 3. Kris77

  Zegary

  No tak, nie używam ale jakbym może jakoś za kiedyś zechciał w przypływie fantazji tudzież konieczności użyć, to lepiej żeby ewentualnie było ładniejsze niż brzydsze...
 4. Kris77

  Zegary

  Myślę że pojechali po kosztach produkcji - taniej, więcej, gorzej. Ale to moja prywatna opinia, jak jest w rzeczywistości to nie wiem.
 5. Kris77

  Zegary

  Cieszę się że Twój Timex śmiga, ja tylko opisałem ogólnie co się z marką dzieje. Dziecięce zegarki już nie mają indiglo (a miały), nowe modele też coraz rzadziej są w podświetlenie wyposażone, męskie chrono już nie mają koperty ze stali szlachetnej tylko z brasu pokrytego na srebrno. Jak myślisz: jaką popularną markę zegarkową najczęściej przyjmujemy do naprawy gwarancyjnej? Nazwa zaczyna się na T. Przykro mi, ale liczby nie kłamią.
 6. Kris77

  Zegary

  Ale wiesz, że pewnie z 95% zegarków Casio ma już bieda żarówkę LED zamiast iluminatora/indiglo? Dlaczego Timex uwala swój atut zegarków wskazówkowych w postaci indiglo? Bo się to je.bie na potęgę. LED ma same zalety - energooszczędny, trwały, godzinę w ciemności odczytasz.
 7. Kris77

  Rammstein

  Przecież tego industrial-popu się słuchać nie da... No chyba że przygotowują materiał na Eurowizję w przyszłym roku.
 8. Kris77

  Odżywianie

  Ja od siebie mogę polecić te sklep: https://www.badapak.pl Mają fajne płatki opiekane. Kupuję 5 rodzajów płatków opiekanych, słonecznik, pestki dyni, rodzynki, mieszam wszystko i mam super muesli do szejka białkowego. Wypas śniadanie. https://www.badapak.pl/platki-owsiane-opiekane-instant
 9. Spróbuj najpierw u dostawcy internetu, niech otworzą porty NAT i powinno pomóc.
 10. Mario Kart 8 bez problemu dziś, w Mario Tennis Aces Online Demo wywalało błąd, ale to ze względu na zakończenie okresu testowego.
 11. Wchodzisz sobie na stronę dowolnej księgarni internetowej z ebookami jak np. Virtualo czy Publio, w wyszukiwarce wpisujesz nazwisko i sprawdzasz... Ot, cała filozofia...
 12. Bondy nie czytałem, a Mroza to na bieżąco. To takie czytadła sprawnie napisane, dobrze (szybko) się je czyta, jest trochę odniesień do popkultury, polityki, czy innych aktualnych wydarzeń. Jeśli oczekujesz literatury na miarę noblistów, czy innych poważnych nagród literackich, to sobie odpuść.
 13. Kris77

  Mortal Kombat

  Mały cart, bo wydawca pinionszki policzył i się mu nie kalkuluje większy. Ja się bardziej obawiam braku jakiegokolwiek gameplay'u ze Switcha, a premiera już niedługo...
 14. Kris77

  Mortal Kombat

  Pewnie miałeś 1 wolny kod...
 15. Kris77

  Mortal Kombat

  Były już jakieś gameplaye z wersji na Switch?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.