Jump to content


adasiulko

Użytkownicy
 • Content Count

  653
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

69 Dobry człowiek

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Długo nie utrzymali remisu, to musiało tak skończyć się.
 2. adasiulko

  NHL

  Toronto oddało do Caroliny Marleau i pierwszą rundę bo muszą mieć kasę na podpisanie min. Marnera, a Tampa do Canucks J.T. Millera. Ciekawe czy będą jeszcze jakieś ruchy? Od 1 lipca będą podpisywać wolnych agentów, a jest na rynku kilku ciekawych zawodników.
 3. adasiulko

  Nintendo 3DS

  Mam problem z grę Pokemon Omega Ruby, po włożeniu kartridża do konsoli pojawia się ikonka na dolnym ekranie w kwadraciku czytnika, na głównym ekranie nie pojawia się obraz gry, po próbie uruchomienia wyskakuje błąd, gra nie uruchamia się. Sprawdzone na dwóch konsolach, nowej i starej. Ktoś może wie czy da się uratować grę czy już padła definitywnie?
 4. Na PS4 jest nowy patch, 324,1 mb.
 5. Urok? hmmm, być może. Ale ile było śmiechu później na imprezie jak ziomek opowiadał, że po otwarciu MM czy Saturna pobił rekord na "setkę", niestety nie załapał się więc wyrwał jakiemuś szczęśliwemu gościowi konsolę i rura do kasy, długo śmieliśmy się z tych historyjek.
 6. A ja na pewno złożę preordera, żeby uniknąć sytuacji jak przy premierze PS4. Nie chce mi się napierdalać o konsolę, wyrywać komuś, patrzeć na miejscowych sklepikarzy zajmujących kolejkę od rana stojąc w parę osób i zgarniając część dostępnego sprzętu, który potem został wystawiony na allegro z dużą przebitką.
 7. adasiulko

  Ile im płacicie?

  Mi też kończyła się umowa w sierpniu, wypowiedzenia nie zakładałem. Pierwszą propozycję odrzuciłem, przy drugiej rozmowie powiedziałem też nie, nie piszę co mi proponowali bo to były słabe propozycje i już nie pamiętam, to babka zapytała co ja chcę, więc odpowiedziałem chcę to samo co jest w abonamencie za 50 złotych (wszystko bez limitu), ale nie zapłacę więcej niż 30 złotych. Przyłączyła mnie do działu utrzymania klienta, bo ona sama nie może podejmować takich decyzji. Nastepna powiedziała ok, ale na 24 miesiące, zgodziłem się, ale mogłem jeszcze o te 5 złotych powalczyć.
 8. 150 mln funtów i niech (pipi) i tylko kasa bez żadnych szrotów na wymianę.
 9. Wydaje mi się, że do 11 maja 2020 roku. Gold do 07.03.2020 plus 1 miesiąc game passa plus 1 miesiąc ultimate game passa. Warto dokupić jeszcze rok golda, żeby cebula była pełna :).
 10. adasiulko

  PES 2020

  +20 do handicapu.
 11. adasiulko

  PSN FAQ

  Całkowicie nie blokuj karty bo będziesz musiał chodzić do banku po kasę, chyba że masz inną kartę. Najlepiej zablokować transakcje internetowe i zamówić nową, jak przyjdzie nowa aktywujesz ją i stara albo sama z automatu zablokuje się, albo zadzwonisz i definitywnie ją zablokujesz. Ewentualnie bierzesz jutro zapas kasy na jakieś 2 lub 3 tygodnie i blokujesz kartę jednocześnie zamawiając nową. Być może to wszystko można zrobić logując się na swoje konto w banku. Edit: jest jeszcze opcja, żeby zanim przyjdzie nowa karta zmniejszyć limit transakcji internetowych na jakąś niską kwotę, to jest chyba limit dzienny.
 12. adasiulko

  FIFA 20

  Nie wiem czy dobrze widziałem, ale wczoraj gdzieś mi mignęło w internecie, że w street nie będzie można grać ze osobami z listy znajomych a tylko z randomami.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.