Jump to content

adasiulko

Użytkownicy
 • Content Count

  869
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

79 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. adasiulko

  HBO GO

  Jutro premiera: https://hbogo.pl/filmy/diego
 2. adasiulko

  NHL 20

  Jeśli do grania offline to lepiej kupić 19. A 20 do online nie polecam, patologia, handicap większy niż w Fifie.
 3. adasiulko

  NHL 20

  Są trzy rodzaje sterowania: NHL 94, hybrydowe i na analogach. Najlepiej od początku uczyć się gry na analogach, to daje więcej możliwości. Do pogrania offline na PS4 można grać w każdą część oprócz 15, która była pierwszą edycją na aktualną generację i była słaba. Poza tym po pograniu w ultimate team w tym roku ja już odpuszczam tą grę na bieżącej generacji. Może zagram na kolejnej, o ile poprawią pewne rzeczy.
 4. Od dziś w Canal+Sport codziennie od 21 do 22 kultowe mecze Premier League. Dodatkowo widzowie będą głosować jakie mecze będą pokazywane w weekend. Będą też powtórki Ligi+. Więcej w linku: https://tv.pl.canalplus.com/sport/aktualnosc-nowe-pozycje-programowe-w-canalplus-sport_15843643017484
 5. Dziś padła propozycja z ust Mioduskiego w Cafe futbol, żeby nikt nie spadał i dokooptować drużyny z 1 ligi i tak grać nowy sezon.
 6. Tu więcej o Getafe: https://newonce.sport/2020/03/detale-i-niuanse-pokaz-charakteru-czyli-getafe-daje-przyklad-reszcie-hiszpanii/
 7. Nie, jest przecież New Super Luigi U. Nie ma dramatu.
 8. Zmienić hasło i ustawić dwustopniową weryfikację.
 9. W gazetce Media Markt jest od dziś zwykła wersja za 109 złotych i kolekcjonerka za 199 złotych.
 10. Czy przypadkiem w silniku 1.0 Forda nie pękają głowice?
 11. Pro Evolution Soccer dostępny w Game Pass to wersja lite czy standard? Ściągnąłem i nie da się zagrać dywizji, chciałem porównać z Fifą, ale był dostępny tylko my club.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.