Skocz do zawartości

Wersje językowe gier


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :greeting: Jestem tu nowa, to mój pierwszy post, więc jeżeli wstawiam go w złym miejscu lub jeśli taki temat już się przewinął - z góry przepraszam. Od razu przejdę do rzeczy, bo w innym miejscu nie mogłam znaleźć odpowiedzi, może tutaj uda się rozwiązać mój problem. Chodzi mi o to czy wie ktoś może, jak poznać jaka jest wersja językowa gry po zerknięciu na okładkę? Podobno – tak mi powiedział jeden sprzedawca – da się jakoś znaleźć informację o tym, jaka wersja językowa jest w grze, bo nie zawsze jest to ta sama, co wersja języka na okładce, a z racji tego, że na rynku jest dość sporo gier w cenach niższych niż ogólnie przyjęte ( zwykle jest to niżej o 20 – 30 zł. ), lecz z okładkami w wersjach innych niż angielskie/polskie ( najczęściej te tańsze mają niemieckie okładki, często też jakieś francuskie, czy jakieś jeszcze inne ) – ciężko się zorientować, co właściwie się kupuje. Problem rozwiązało by, gdyby dało się jakoś odczytać z okładki, czy gra – nawet w opakowaniu w języku niemieckim – jest do ogrania w wersji angielskiej/polskiej. Może ktoś coś wie na ten temat? :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma chyba na to jakiegoś uniwersalnego sposobu, przykładowo gra z Angielskiej dystrybucji może nigdzie nie mieć wzmianki o tym że zawiera Polską wersje językową, pomimo faktu że znajduję się na płycie. Podobnie gra z Niemieckiej, o tym że zawiera angielski [choć z reguły zawierają].

Żeby się upewnić zawsze najlepiej jest po prostu gdzieś zapytać czy dana gra z danej dystrybucji zawiera polski lub inny język.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...