Jump to content

Absolver


El Loco Chocko

Recommended Posts

Jest świetne imo. Wygląda cudownie i rusza sie też cacy. System walki jest ciekawy. Przy tworzeniu postaci wybiera się jeden z trzech styli (są 4) i one warunkują jak nasza postać się zachowuje. Walcząc z mobami czy innymi graczami, gdy np blokujemy czy unikamy jakiś ciosów których nie znamy, uczymy się ich z czasem. Jak to w ogóle wygląda? Najlepiej obejrzyj filmik poniżej bo szkoda tyle pisać. Zbieramy też ubrania, bronie i odkrywamy moce. Świat zdaje się być niewielki, ale można sie zgubić bo nie ma żadnej mapy. Generalnie gra przypomina Dark Soulsy i For Honor w jednym.

Anyway, w czasie wędrówki spotykamy pewnego kolesia. Gdy go pokonamy otwierają sie jedne z drzwi za którymi możemy spotkać nauczyciela czwartego stylu, pijanego mistrza. Właśnie to zrobiłem i bania jest świetna lol. Wrzucę tez poniżej filmik z potyczki. Niestety koleś uciekł po pierwszej rundzie.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.