Skocz do zawartości

BROCKHAMPTON


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem że jedno z największych odkryć ostatnich miesięcy musi mieć swój temat. Brockhampton (ciekawostka: grupa w obecnym kształcie powstała praktycznie na fanowskim forum Kanye Westa "KanyeToThe") wystrzeliło szybko i intensywnie ale nie mogło być inaczej bo SATURATION 1 & 2 to naprawdę zaje.biste i kreatywne płyty które w tym roku zapętlałem jak poje,bany. Ogólnie podoba mi się ten projekt jako całość, łącznie ze stylistyką, cover artami a że jego członkowie to młode typy po dwudziestce to naprawdę możemy jeszcze sporo dobrego od nich usłyszeć w przyszłości. No i najlepsze że wszyscy oni trzymają poziom i naprawdę potrafią w muzykę, rap, co nie jest oczywiste przy tak licznych kolektywach.

 

Mała próbka ich twórczości:

 

 

 

No i LAMB to strasznie przyjemny kawałek. :3

 

 

Zwieńczenie trylogii czyli SATURATION 3 ma wyjść w połowie października, już się jaram.

Edytowane przez c0r
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie mialem na mysli podobny okres czasu od zapowiedzi do premiery (do DAMN tez byly to dwa tygodnie z tego co pamietam), ale jak tak pomysle to w sumie hype nie mniejszy niż na Kendricka xD Saturation I & II to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w tym roku w kwestii nowowydanej muzyki.

 

Liczę na rozpier,dol.

Odnośnik do komentarza

A Kevin mówił że nie będzie singli w S3 :D

 

Nie no, Boogie jest banger, słucham dzisiaj cały dzień i chyba wbija się do mojego TOP5 z całej ich twórczości. Hipnotyzujący beat, energia (Joba <3) i jeszcze ten teledysk. Kur.wa, jak oni to robią że nie mogą zrobić czegoś słabego ;/.

 

Jestem tak nahajpowany na całość że nie wiem jak dziś zasnę. Idę słuchać S1 na przemian z S2 i rozkminiać czemu ludzie nie lubią GAMBA.

 

O (pipi), jeszcze BLEACH dzisiaj się pojawiło w necie :obama: Ale dobre, klimatycznie podobne do MILK. Kocham ten spokojniejszy, melodyjny styl w ich wykonaniu.

 

 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Zbyt dobre, ciężko mi uwierzyć że w ciągu pół roku brckhmptn wypuściło 3 albumy bez ani jednej słabej piosenki, ale tak rzeczywiście jest.

 

Boogie, Zipper, Bleach, Rental, Stains, Team już lecą na zapętleniu cały dzień, a jeszcze pewnie wkręcę się w resztę kawałków.

 

Już mi ciepło na myśl o Team Effort :cool:

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...