Jump to content

Knightfall / Templariusze - 2017 - History


Solderowy123

Recommended Posts

 

Akcja serialu "Templariusze" rozpoczyna się tuż po upadku Akki, ostatniego bastionu templariuszy w Ziemi Świętej, gdzie Święty Graal ginie w zagadkowych okolicznościach. Wiele lat później pojawiają się wskazówki, które sugerują, gdzie może znajdować się Graal. Szlachetnie urodzony, odważny i uparty członek zakonu templariuszy rycerz Landry (Tom Cullen - seriale Dowtown Abbey, Gunpowder) wysyła grupę braci na śmiertelnie niebezpieczną misję, której celem jest odzyskanie zaginionego kielicha.

 

 

W polsce serial będzie dostępny od 7 grudnia w HBO GO

 

Link to comment
  • Replies 10
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Update: postanowiłem oglądać serial tak do przysłowiowego prasowania. Dziś zakończyłem 10-tym, finałowym odcinkiem i... tragedii nie ma. Po pierwszym odcinku, który walił po oczach biednym CGI, budżetowością i ogólną amatorką, później akcja już na stałe przenosi się do Francji. Dostajemy dworskie intrygi, rozgrywki pomiędzy samymi Templariuszami, a motyw poszukiwań Graala jest gdzieś tam w tle. Da się to oglądać - od momentu, kiedy realizacyjnie nie trza było stosować tanich sztuczek, co by "jakoś" pokazać Akkę i zmieścić się przy tym w budżecie. Daleko temu do Wikingów, ale im dalej, tym chyba lepiej.

5-5,5/10

Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.