-
Content Count
716 -
Joined
-
Last visited
Community Reputation
32 Stara sięAbout Solderowy123
- Birthday 02/01/1992
Informacje o profilu
-
Płeć:
mężczyzna
-
Zainteresowania:
Kolarstwo, historia II wojny światowej, gry, kulinaria, filmy i seriale.
-
PSN ID:
sol_der-123
Recent Profile Visitors
967 profile views
-
Pełna lista premier i nowości na listopad https://www.serialowa.pl/231912/hbo-go-listopad-2019-premiery-seriale-filmy/ Wśród premier między innymi: "Green Book", "Kapitan Marvel", "Swamp Thing", "His Dark Materials", czy polski film "Córka trenera"
-
"Swamp Thing" na hbo:go od ósmego listopada https://hbogo.pl/seriale/potwor-z-bagien/sezon-1/odcinek-1
-
Również i ja jestem po wczorajszym seansie. Pomimo upływu kilkudziesięciu godzin, film nadal siedzi mi w głowie. Trudno mi sklecić kilka zdań na temat tego filmu, bowiem wcześniejsze posty w zupełności pokrywają się z moimi wrażeniami, czy też przemyśleniami. Phoenix w filmie przechodzi sam siebie, po prostu niczym ptak z łatwością wzbija się na wyżyny aktorstwa, kreując postać, która dorównuje Jokerowi z Mrocznego Rycerza. Niemal wszystko w tym filmie jest dopięte na ostatni guzik, chyba każda scena wnosi coś do filmu. Jedynie moim zdaniem nie do końca zagrał ten wątek społeczno -polityczny. Ocena: 9/10 Jeśli macie możliwość, rezerwujcie bilety na seans.
-
Wkrótce na hbo:go trafi kolejny serial ze serwisu DC Universe - "Swamp Thing" http://m.hbo.pl/series/potwor-z-bagien-odc-1_-111337
-
https://www.tabletowo.pl/hbo-go-pobieranie-filmow/
-
Serial "Batwoman" trafi do hbo:go 7 października https://hbogo.pl/seriale/batwoman/sezon-1/odcinek-1
-
Lista premier i nowości na wrzesień http://filmozercy.com/wpis/hbo-go-pelna-lista-filmowych-i-serialowych-nowosci-wrzesnia?fbclid=IwAR23M7VIaUmfSNnO-p3EewPJU6kgyeyOotL6Yj079qf8Sqv7sCPLZQX_T18
-
Szanuję szefostwo Sony za trzeźwą decyzję. Nie przepadałem za Hollandem w roli przydupasa buca w zbroi. Może teraz w końcu zagra przyjaznego pajączka z sąsiedztwa, a nie jakiegoś kolejnego Iron-mana, który znów po otrzymaniu misji od Fury'ego musi uratować uniwersum.
-
Lista premier i nowości na sierpień https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Sierpien-2019-w-HBO-GO-oto-nowe-filmy-i-seriale-33890
-
Premiera drugiego sezonu 6 września. Źródło : panel seriali DC Universe na SDCC
-
Dobra wiadomość. Na SDCC ogłoszono, że serial otrzyma drugi sezon. Nowa seria trafi na platformę DC Universe i HBO Max.
-
Lechia wczoraj dość mizernie wypadła na tle beniaminka. Gdyby między słupami w bramce nie stał Kuciak, być może ŁKS opuściłby stadion z kompletem punktów na koncie. Niech zainwestują w jakiegoś porządnego napastnika, to może pod koniec sezonu zespół załapie się na grupę mistrzowską. A nową oprawę graficzną przemilczę. Musiałem wytężać wzrok, aby moc zorientować się, która jest minuta spotkania.
-
Lista premier i nowości na lipiec https://antyweb.pl/hbo-go-lipiec-seriale-i-filmy-nowosci-lista/
-
Obejrzałem jak na razie 6 epizodów, i mogę potwierdzić, że jest to za(pipi)isty serial. Jedynie wątek z Antystworzycielem mnie nie zachwycił. Chyba w serialu nie ma postaci, której bym nie sympatyzował.
-
Przyczyna anulowania serialu https://comicbook.com/dc/2019/06/06/why-swamp-thing-tv-series-canceled-explained-dc-universe-north-carolina/