Jump to content

Szukam tytułu anime...


Frantik

Recommended Posts

Nie ma chyba takiego wątku pytaniowo-pomocowego, no to może się przyda. Jak się przyjmie, to myślę, że można podpiąć. :)

To i może ja na początek. Szukam tytułu pewnego anime, typowej napierdzielanki o człekokształtnych karaluchach na Marsie i oddziale zmutowanych żołnierzy, którzy tam polecieli nie pamiętam już po co. Karaczany wyglądały jak typowe pudziany z głowami insektów, a na czerwonej planecie zaczęły tworzyć coś w stylu prymitywnej cywilizacji, mniej więcej na poziomie jaskiniowców. Pierwszy sezon wyróżniał się sporą brutalnością, czasem ocierającą się wręcz o gore - nie brakowało akcji rodem z Mortal Kombat, w stylu wyrywania typowi kręgosłupa razem z głową i tłuczenia tym jego towarzyszy. W drugiej serii niestety temat trochę stonowano, albo trafiłem jakąś ocenzurowaną wersję. :dunno:
Oglądałem to jakoś mniej więcej rok temu, ale za nic nie mogę przypomnieć sobie tytułu. Drugi sezon, choć z jakichś powodów był nieco słabszy, to kończył się nawet w ciekawy sposób, no i ciekawi mnie czy i kiedy będzie ewentualna kontynuacja.

Link to comment
  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 years later...

Odkopuję. Może nie chodzi o serial ale o OST. Ktoś poradzi?  W intro były postaci i muzyka była japońskiego pop rockowego zespołu. W Interze były twarze (dupeczki), które się przeplatały się między sobą, może był typ. Żona mi truje bo niby w czymś oglądaliśmy, może Netflix albo HBO albo Amazon. I ogólnie serial taki se (dlanie niby fajny) a jej się ost podoba. Ten post to raczej w stylu ktoś zna kawałek, który brzmi Pam Pam tu tu tu, cyk cyk cyk. Ktoś zna? :reggie:

 

 

Nie Cowboy, Arcane, czy Silent Hill. 

 

Niby Zombiaki były i główni bohaterzy to dupeczka, czarne włosy i jakiś kolo.

Edited by mitra
Link to comment
  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.