Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie na tyle bym nie leciał, broń boze, ale ciągle tylko piszesz meh, naganiacze, naciagacze, meh, grat, za dużo ludzi, meh, odpuscilismy.

Pewnie dobrze napisałeś, tak jak było, ale cały opis np. tego parku to w zasadzie nuda,  drogo, nic specjalnego.

Post zdecydowanie nie był sponsorowany

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem na mniej niż 10dni się nie opłaca chyba że chcesz zobaczyć wszystko w tempie ekspresowym, my woleliśmy też poczilować na plażach. Jak może spokojne to można wypożyczyć skutery wodne, 'banany', jakieś parolotnie chu/je muje. Skuter 800 peso- 30min.

 

Tłumy owszem ale jakbyśmy tego dłuższego tripa podzielili na trzy osobne i byli wszędzie z rana to byśmy tego uniknęli, niemniej równa się to z wydaniem kasy ma taksę trzy razy. Cztery osoby idealnie bo taksówkarz bierze za kurs a nie z ilość osób w aucie. Plaże nie są aż tak mega zatłoczone, nie ma parawaningu, jest muzyczka bo zawsze jakiś lokals przyniesie głośnik i puszcza meksykańską muze. Przyjdziesz 11-12 spokojnie znajdziesz miejsce na ręcznik, gorzej w godzinach popołudniowych, wiadomo. Cześć plaży jest też zajęta przez kluby i tu sobie można wynająć leżak, jakieś 200peso za dzień i leżysz jak celebryta.

 

Co do parku to piszę tylko swoje odczucia, dziewczyny były bardzo zadowolone. Tych parków to jest pewnie z 10 więcej, jakieś linowe, explorery, wodne ale miej na to czas i pieniążki. Mnie się bardzo podobało to snuba diving stąd zrobiłem orient o normalnym nurkowaniu tam ale już nie miałem kasy by na to wydać.

 

Naganiaczy to jest W(pipi), co 2min słyszysz amigo trip to.. cheap.. amigo tequila burrito.. amigo taxi? XD Ale po dwóch dniach już nie zwracasz uwagi.

 

Mam jeszcze trochę zdjęć na kliszy ale czeka na wywołanie.

Odnośnik do komentarza

10-12 dni minimum jak lecisz gdzieś dalej. Na mniej się nie opyla. Ogólnie bardzo spoko opis Tukan :lapka:  Miałem w marcu lecieć też właśnie do Playa Del Carmen, ale zdecydowaliśmy się jednak na Panamę. Z tymi "atrakcjami" w parku to mi się przypomniała sytuacja z grudnia jak byłem na Fuerteventurze. Też było do wyboru kilka różnych "activity", z czego tylko jedna albo dwie były na prawdę warte sprawdzenia. A naganiali praktycznie na wszystko xddd

 

@tukan

Widziałeś może czy było dużo kitesurfeów? W wakacje będę robił kurs tygodniowy IKO 1+2+3 kitesurfingu na Helu i jak będę leciał do Meksyku, to dobrze by było wiedzieć, czy były jakieś oblegane spoty.

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, milan napisał:

ale ciągle tylko piszesz meh, naganiacze, naciagacze, meh, grat, za dużo ludzi, meh, odpuscilismy.

Niestety to prawda xD Koval ja polecam sznur bo widać ewidetnie, że się męczysz 

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, sprite napisał:

@tukan

Widziałeś może czy było dużo kitesurfeów? W wakacje będę robił kurs tygodniowy IKO 1+2+3 kitesurfingu na Helu i jak będę leciał do Meksyku, to dobrze by było wiedzieć, czy były jakieś oblegane spoty.

widziałem raz, może dwa parę osób, może nie było sezonu na to albo co...

4 godziny temu, D.B. Cooper napisał:

W tym roku planowałem meksyk, ale ja to jak panisko na all inclusive. No, ale nie wiem czy polecę zobaczy się jak z kasą będzie. Do Kenii też bym chciał.

 

Ile cie wyniosło za dwie osoby ze wszystkim? Jak ceny biletów?

Jeśli chodzi o wydatki na miejscu, tak żeby sobie nie żałować na jedzenie/alkohol na blogach piszą 600-700 funtów na osobę, chcieliśmy przyciąć i zmieścić się w 500f osoba ale brakło. Nie wiem jak będzie  ll inclusive bo my jedzenie mieliśmy we własnym zakresie, jak pisałem wyżej, śniadania/kolacje na chacie a obiady w restauracjach. Plus taki że codziennie możesz zjeść gdzieś indziej... Lot to koszt 1000f na 2osoby, mieszkanie 1000f na 4 osoby. Pewnie da się taniej, my się uparliśmy na grudzień i w tym terminie takie ceny były.

4 godziny temu, _Be_ napisał:

Niestety to prawda xD Koval ja polecam sznur bo widać ewidetnie, że się męczysz 

ja polecam Ci nie wychodzić z tematów gierek

 

w spoilerze parę ładnych murali które wypatrzyłem w większości w Playa del Carmen

 



tUc9kZt.jpg

lpQyHtJ.jpg

Af1YWNh.jpg

PsB7wbn.jpg

wmUJVft.jpg

LHjO45J.jpg

OFP4Qwo.jpg

6PL6lhJ.jpg

4AG9MOP.jpg

yEaVdGQ.jpg

9mIlSLj.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...