Jump to content

Poradniki do trofeów [kanał Youtube]


SunaGuidesPL

Recommended Posts

Witam szanownych Forumowiczów!

 

Jestem użytkownikiem forum PSXEXTREME od prawie pół roku. Jest to zdecydowanie jedno z najlepszych for w Polsce, jeśli chodzi o szeroko pojętą tematykę gier. Cieszę się, że mogę tu być :-)

 

Postanowiłem stworzyć kanał poradnikowy do trofeów.  Odblokowałem wiele trudnych trofeów (m. in. Ninja Gaiden 3 - 100% trofeów) i postanowiłem zacząć się udzielać :-) Filmiki są z angielskimi napisami, opisy (deskrypcje) po polsku. W przyszłości dodam jeszcze opisy w języku japońskim. Tworzenie dobrych jakościowo filmików to ogromny pożeracz czasu, ale jeżeli mogę pomóc chociaż jednej osobie, to jest to gra warta świeczki ^0^

 

Jeśli chodzi o gry - lubię te "trudne". Bijatyki, RPG (a w szczególności jRPG), przygodówki, gry akcji, a nawet logiczne. Jestem entuzjastą Japonii i szachów (zwłaszcza typu blitz).

 

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na mój kanał. Odpowiadam na pytania i komentarze. Konstruktywna krytyka jest zawsze w cenie. Dzięki za uwagę i do zobaczenia online! ^0^ Happy hunting!

 

 

  • Upvote 5
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.