Jump to content

Gry po polsku, a sklep cyfrowy Nintendo


friedrich

Recommended Posts

Jest już wiele gier na Switcha z polskim dubbingiem lub napisami jednak w eshopie żadna z nich które sprawdzałem nie jest opisana jako spolszczona. Czy oznacza to ze gry po polsku są tylko pudełkowe czy też eshop podaje błędne informacje i np. South Park czy Baldurs Gate po zakupie i ściągnięciu będą również w języku polskim?

Link to comment

Lista języków wyświetlonych w eShopie pokrywa się z tą, która jest dostępna w menu systemowym. Dopóki nie dodadzą języka polskiego do menu, w eShopie nie będzie się ten język pojawiał, nawet gdy gra go wspiera - kwestia infrastruktury. Pełne wsparcie językowe trzeba sprawdzać osobno.

  • Thanks 1
Link to comment

Czyli spoko: sprawdzam na forum, która gra jest pl, wchodzę do eshopu, kupuje i cieszę się (ew. po patchu) pięknem języka Juliusza i Adama :)

 

PS

Byłem niemal pewien że na Switcha jest South Park Kijek Prawdy i to z polskimi napisami. Ale teraz patrzę na Allegro i Eshop i nie ma tej gry. Walnąłem się?

Edited by friedrich
Link to comment

Gra jest, ale bez polskiej wersji.

 

https://www.google.com/search?q=south+park+stick+of+truth+switch&rlz=1C1GCEB_enPL895PL895&oq=south+park+stick+of+truth+switch&aqs=chrome..69i57j46i512j0i22i30l5j0i22i30i457j0i22i30l2.5097j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

->

https://konsolowe.info/2018/10/recenzja-south-park-kijek-prawdy-switch/

 

Quote

Niestety, w przeciwieństwie do South Park: The Fractured But Whole, recenzowany dziś tytuł nie oferuje możliwości zmiany języka wewnątrz gry, co oznacza, że nie znajdziemy tutaj polskiej wersji językowej.

 

  • Thanks 1
Link to comment
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.