Skocz do zawartości

Wheel of Time - Amazon


puszkin

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest w końcu trailer to i czas na temat. Serial na podstawie jednego z bardziej znanych cykli fantasy. Oczywiście nie ten kaliber co  lotr, ale swoich fanów to ma. Sam póki co przeczytałem 4 części, a wszystkich jest 14, każda po ponad 1000 stron. Musze przyznać ze dość mnie ten zwiastun podjarał. Dobór aktorów na miare obecnych czasów czyli diversity, ale scenografie i kostiumy bardzo ładne. Potencjał jest duży, oby tylko nie wyszło marne teenage drama, ale z tego co pokazali nie zapowiada się na to. Ciekawe jak to poprowadzą względem książek, gdzie liczba wątków, postaci, miejsc jest przeolbrzymia. Premiera w listopadzie.

 

 

Edytowane przez puszkin
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Książki zdecydowanie, a co do serialu to cóż, po pierwszym odcinku jest słabo i jeden komentarz się ciśnie na usta: ja pierdole.  Tak zeszmacić materiał źródłowy to trzeba mieć tupet. Tak jak by na początku Władcy Pierścieni, hobbici byli przedstawieni nie jako pogodni, spokojni mieszkańcy Shairu, ale jako banda pijaków,  którzy się zdradzają i okradają. No można, ale jaki w tym sens?

Oglądałem z żoną, która książek nie czytała. W trakcie seansu stwierdziła, że to jest najzwyczajniej w świecie głupie i wygląda jak Hercules z lat 90. Ujęcia momentami wydają się mega rwane, bez składu i ładu.

Eh a mogło być tak pięknie :( No nic, skoro są dostępne jeszcze 2 odcinki, to obejrzymy dziś wieczór, ale już bez żadnych oczekiwań (które i tak nie były specjalnie wysokie).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Po zobaczeniu wszystkich odcinkow moge powiedziec co za gowno. Jeden moze dwa odcinki mi sie podobaly i pozostaje tylko smutek ze licencja z ksiazek ktora miala potencjal przebic pierwsze 5 sezonow GoT (te dobre) a moze nawet wladce pierscieni zostala po prostu zmarnowana na cos takiego i pewnie wiecej juz nie zobaczymy kolejnej proby ekranizacji. (tak jak sie stalo z mieczem prawdy)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...