March 7, 20233 yr Siema, poleci ktoś jakieś dobrej jakości dresiwo bawełniane? Wymóg konieczny to kieszeń na doopie. Myślałem o nike club fleece, ale cena z kosmosu, a opinie mają w necie bardzo różne.
March 8, 20233 yr Polskie labele są spoko. Patriotic, jigga wear. Wysoka jakość dzianiny i przystępne ceny do 300 można kupić naprawde jakościowo dojebane dresy. Patrze teraz, że te Nike fleece to koszt 150 zł więc jak szukasz czegoś tańszego to na allegro patrzeć i na komentarze. Sorras.
March 8, 20233 yr Prosto ma fajną kolekcję, kieszenie zapinane, na dupie też jest. Wysoka jakoś, dobre wykończenie i produkowane w Polsce.
March 8, 20233 yr Prosto to jedyna marka, która jako tako trzyma poziom pod względem materiału. Kupowałem tam zawsze bluzy. Teraz na rynek powraca stoprocent, taki sam poziom materiału, co prosto, więc można też obserwować tę markę. Tyle, że no ja teraz takich szmat nie kupuję, ale wiem, że na nich chłopak się nie zawiedzie. Poszedłem teraz w premium marki i fakt dużo drożej niż polskie labele, no ale za jakość się płaci.
March 8, 20233 yr 11 minut temu, Faka napisał: Poszedłem teraz w premium marki Czyli jakie? W zeszłym roku kupiłem 2 bluzy Prosto, jakość nieporównywalnie lepsza od większości sieciówek. Fajnie, że mają serię minimalistyczną i prostą, a nie tylko tę Klasyk. Koszulkę Stoprocent mam jedną od gmibazy. Co prawda, na ulicę bym w niej już nie wyszedł, ale jakoś wykonania jest niesamowita.
March 8, 20233 yr I to jest taka top jakość? Dla mnie to trochę lepsze od zwykłych sieciówek, nadal produkowane w Azji, a cena podbita przez rzekomy prestiż firmy. Według mnie, polskie firmy odzieżowe wypadają lepiej pod względem jakości.
March 8, 20233 yr 17 minut temu, Faka napisał: Chociażby pp, balenciagi czy lv. A na metce pewnie Made in Bangladesh i kod QR, który do niczego nie prowadzi albo do głównej strony danej firmy. xd Chyba, że kolega w butikach kupuje firmowych a nie na OLX wyjebki z Wietnamu to przepraszam za pomówienia. 14 minut temu, krupek napisał: I to jest taka top jakość? Dla mnie to trochę lepsze od zwykłych sieciówek, nadal produkowane w Azji To są wyjebki. Arabusy takie noszą na granicy i czyszczą szmatami z napisem Balenciaga auta z kurzu. O czym ty piszesz? A no tak... teraz zobaczyłem kto to pisał. XD
March 8, 20233 yr W outletowych sieciówkach Peek&Cloppenburg, albo Van Graaf też sprzedają podróbki takich marek? Trochę lepsza jakość bawełny, cena kilka razy większa, dojebane wielkie logo i tak to się kręci. Jak ktoś lubi to nic mi do tego, ale nie ma co się oszukiwać, że to jakiś top i ciuchy warte ceny.
March 8, 20233 yr 13 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał: Chyba, że kolega w butikach kupuje firmowych a nie na OLX wyjebki z Wietnamu to przepraszam za pomówienia. No raczej. Godność mi nie pozwala na kupowanie podrób i inne gówna. Krupek, mam dresa od pp jakieś pół roku i mocno zachodzone w robocie, a poziom trzyma tak samo jak na początku po paru razy praniach. Nie narzekam, już nie będę pisał o lv, bo to już co innego, ale tak poziom materiału > od reszty szmat. Balenciaga czasem odpały się znajdą. Wcześniej sporo laziłem w ck, hilfigery, tutaj to już top gówno jeśli chodzi o materiał.
March 8, 20233 yr Legitne źródło ciuchów dla bogaczy - Vitkac, Farfetch. @krupek Teraz już bez złośliwości. Nie wiem o czym ty piszesz i gdzie w Van Graafie widzisz ciuchy od Balenciagi czy Offa.
March 8, 20233 yr W van graafie czy peek to nie kupisz takich, co ja kupuję. Tylko w tym vitkacu jak wspomniałeś czy innych luksusowych butikach.
March 8, 20233 yr 5 minut temu, Adam GlapJńskJ napisał: @krupek Teraz już bez złośliwości. Nie wiem o czym ty piszesz i gdzie w Van Graafie widzisz ciuchy od Balenciagi czy Offa. Pisałem ogólnie o markach premium, a tych jest dużo w tych sieciówkach.
March 8, 20233 yr Zasugerowałem się premium = vitkac itp. te Twoje Van Graafy to dla takiego Faki poziom cenowy z bazaru. On bierze bluze za 2,5 k pln a za 600 zł to je pewnie śniadanie w Dubaju.
March 8, 20233 yr Author Hehe temat miał być o dresiwie co by można bąki przy konsoli puszczać a i z psem na dwór czy do sklepu po harnasia nie bedzie wstydu wyjść, a tutaj grubo jakieś butiki. Te Nike warte te 250 zl czy to takie same szmateksy jak reszta sieciówek? Ogólnie dresy w cenie powyżej 150 zeta to dla mnie jakiś kosmos
March 8, 20233 yr @Symeon_88 Do roboty kupuje dresiki na allegro na sezon jesień/zima pod spodnie robocze. Do 50-70 zł spokojnie spodnie kupisz i będa jak znalazł. Popatrz, poczytaj komentarze i coś wybierzesz.
March 8, 20233 yr Swoją drogą, to co się teraz stanie z peek jak się ogłoszą bankrutami? Ktoś ich wykupi czy jak?
March 8, 20233 yr Club fleece są spoko na promocyjnych cenach, na stronie nike często jest kup 2 z rabatem 25% i tak polecam brać bo kontrola jakości to jest słabiutka i można wybrać lepszą parę. Na dupie jest kieszeń na zatrzask.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.