Skocz do zawartości

|-| /-\ |_ (()) - V I D E O S


kamson11

Rekomendowane odpowiedzi

Akcje średnie takie 5-6/10 (dużo jakiś double killi gdzie nie widac pierwszego zabicja a drugie to trójka z pistola itp...), montage b.dobry, fajna muza, dlugosc mi osobiscie odpowiada lubie takie dlugie montage, dobra jakosc. ogolne wrazenia 7+;8/10 (już dawno temu było dużo lepszych montage pod wzgledem akcji, i nie mówie tego złośliwie). Fajnie wiedzieć, że ktoś tam jeszcze męczy to halo 1, ta gra nigdy nie umrze.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
Malo po tym montazu zachcialo mi sie grac w H1

Jednak przyjemnosc z gry czy samego patrzenia na H1 300% more od H3

 

Akcje średnie takie 5-6/10

 

Bez obrazy ale jesli tu byly akcje srednie to jak bys ocenil te ze swojego montazu :)

Weź pod uwagę to że mój montage już jest stary, kiedy to było 2005 ? 4 lata temu ? A i tak śmiem twierdzić że miałem lepsze akcje, oglądnij Kilian jeszcze raz ten montage i napisz mi akcje która szczególnie zapadła ci w pamięć, każdy ntg, ripppon itp. były o wiele lepsze (a montage tych osób tez wyszły hoho i jeszcze dawniej). Wracając jeszcze do mojego montage to był stricte gameplay montage a tutaj mamy do czynienia z montage z typowymi akcjami, przypominam masa double killi na prawdę średnich (aka 7 z pistola i double melle, nawet takie), po prostu próbuje podejść do tego montage jak najbardziej obiektywnie a nie dawać mu b. dobrą ocenę bo teraz jest ich mało i każdy się wydaje na wagę złota oraz przypomina stare dobre czasy. Poza tym ocena 7+;8/10 to montage DOBRY, to jest dobra ocena.

Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A ja tak lubie ogladac H2 :P
Tu nie chodzi o to, ze to jest YAGloTU. . . tu chodzi o historie sceny, MLG, a przede wszystkim o pokazanie najlepszych, przelomowych i nieraz naprawde epickich momentow (3:05?), ktore mialy miejsce od 2004 (zdjecie Team DOM) do konca 2007, bo Final Boss & Ogry TO Halo, a Saiyan jest SUPER.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...