Skocz do zawartości

|-| /-\ |_ (()) - V I D E O S


kamson11

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tym melee + zmiana broni? Bo jak to widze to mi przychodzi na mysl CS... Nawet tam nie wiem do czego ma to sluzyc ale domyslac sie ze chodzi pewnie o aim/recoil

zmiana broni dla przeładowania (x,x,y), melee dla szybszego strzału oraz bezszelestnego jej wyjęcia, a poza tym to też taki tik :P

Odnośnik do komentarza
ej ludzie co wam odbilo ? fakt dawno mnie tu nie bylo i ostatnio malo gram, ale wam totalnie od(pipi)ło ! uspokojcie sie i zacznijcie grac i trenowac do tych game battles itp... ja pamietam jak z wojtasem zawsze sie banowalem na gg,msn,live,xbc. i jakos bylo minelo ale mielismy po 16 lat ;] SPOKOJ !

Bardzo ladnie podsumowane - wiadome co sie stanie niedlugo jesli panowie nie uspokoja sie - nie przerabiajcie tego tematu na flame.

A z prywata - standardowo NA PRV.

Odnośnik do komentarza

Koniec juz tych wymianek. Kazdy nastepny post nie dotyczacy bezposrednio filmow (czyli post w stylu 'by nie bylo OT filmy fajne' i tego pokroju nie uratuja) - bedzie kasowany, a autor zaliczy warna (jak nie blocka na postowanie na okreslony czas).

Na dobra sprawe cale te lajno powinno poleciec.

Odnośnik do komentarza

Czy nie potraficie w inny sposób udowodnić swoich racji niż tylko przez pojazd po innych ludziach? Jeśli chcecie być lepsi to odpalcie Halo i tam to udowodnijcie. Do cholery, ujadanie i pieprzenie głupot nie jest rozwiązaniem, a jeśli już musicie tak wyżywać się i odbijać sobie swoje kompleksy to przynajmniej poznajcie wszystkie fakty o których gadacie (tak Zimol, to do Ciebie). Szczerze mówiąc mam w (pipi)e co, kto i komu zrobił/powiedział. To sprawa tych osób i to te osoby powinny wyjaśnić sobie kilka spraw osobiście. Nikt tutaj nie potrzebuje "adwokata diabła". A jeśli już koniecznie musicie komuś przekazać jakąś prywatę to zróbcie to osobiście, przez jakiś komunikator, lub jeśli już musicie przez forum, to od tego są PM'ki. Tak jak powiedział Rapti - każdy kolejny post w tym temacie, który nie będzie z nim związany będzie nagrodzony ślicznym warnem lub blockiem. A jeśli któryś cwaniak stwierdzi, że wypowiedzi związane były z filmikiem to czeka na niego piękna "nagroda niespodzianka".

Spokój dzieci, spokój, drapiecie się jak 5-cio letnie dziewczynki. Powtarzam, jeśli chcecie coś komuś udowodnić to zróbcie to w Halo.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...