May 29, 20251 yr Hej. Ja tutaj w kąciku wyścigowym zostawię informacje odnośnie Turnieju w Colina 2 na PC. Kultowa gra rajdowa w tym roku obchodzi swoje 25lecie wiec organizujemy fajna imprezę. Może ktoś sie skusi i zechce wziąć udział. Może ktoś z was pomoże z zasięgiem i podzieli się ta informacją na swoich mediach. Szukamy zasięgów Wiecej informacji w wydarzeniu na facebooku.Link do wydarzenia: https://facebook.com/events/s/mistrzostwa-bia%C5%82egostoku-w-col/2088129728321624/
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.