Jump to content

Pikmin


sokol

Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wow! Najbardziej mnie zaskoczyło, że Miyamoto nie był directorem Super Mario Sunshine. Ale z drugiej strony widać, że ta część odstaje od poprzednich marianów. Brakuje w niej świeżych pomysłów, sama sikawa to nie wszystko.

Link to comment

ee tam utarło się przekonanie że SMS odstaje od reszty wąsatych gier, niedawno skończyłem sanszajn, w niektórych aspektach jest miodniejsza nawet od galaxy imo (sterowanie marianem jest bardziej zaawansowane i wymagające , więcej skillowych rzeczy do zrobienia), nie uświadczyłem sytuacji że pod koniec gry mam żyć +50 jak w SMG.... poza tym klimat sanszajn reggae też bardziej koresponduje z hydraulikiem

Link to comment

Zapewniam cię, że opinia napisana, przeze mnie wyżej jest moją subiektywną oceną, a nie zdaniem dostosowanym do ogółu. Nie mówię przez to, że SMS jest złe. Wręcz przeciwnie gra jest cudna :) Uwielbiam ją, ale moim w porównaniu do Super Mario 64 wypada blado (w Galaxy jeszcze nie grałem).

Link to comment
nie uświadczyłem sytuacji że pod koniec gry mam żyć +50 jak w SMG....

 

zgadzam się co do elementów "skillowych", bo faktycznie SMG jest za łatwe (pomijam kilka gwiazdek, które faktycznie mogły sprawić trudność), ale jakim cudem miałeś +50 żyć, skoro one się nie zapisują? :huh:

w Sunshine owszem, 99 "marianków" miałem gdzieś w okolicach 40 gwiazdki, ale w Galaxy miałem co najwyżej 20-30 (nie żeby w ogóle było tyle potrzebne)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.