Skocz do zawartości

Poszukuję soundtrack'ów do ... [ + linki ]


PiotrB

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalny OST z Forzy 2 ujrzal swiatlo dzienne? spis kawalkow mam, ale niewiele mi to daje bo tylko polowe kawalkow udalo mi sie zassac(mulek, torenty) - muza w grze jest genialna, a ze sciezka sa mega problemy;/ ma ktos linka do pelnego osta - ozłoce!!!!

 

 

hmmm, ja mogę mieć pełny soundtrack z tej gry, nie pamietam skąd mam... ale na razie nie mam czasu na upload, może w niedzielę, jak mi ktoś przypomni.

Odnośnik do komentarza

Szukam soundtracka z Motorhead - scigałki z PSX. Grzehoo kiedyś miał ten soundtrack, niestety jak mi ostatnio powiedział, padł mu HDD i wszelaka muzyka poszła mu się kochać. Żeby było śmieszniej, ja też straciłem ten soundtrack w ten sam sposób... :/ Czy ktoś posiada? Jeśli tak, proszę o upload - z góry dzięki! :)

Odnośnik do komentarza

Dobra to ja mam requesty z tych impossible. To taki już akt desperacji bo nie wiem gdzie tego szukać. Może ktoś z Was ma.Szukałem wszędzie i nie mogę znaleźć ost do:

Lumines II (+utwory licenjowane)

Jean D'Arc (PSP)

 

i poszukuję jednego utworu z gry Bully, ktorego nie ma na ost (zwykłym ani rozszerzonym) a mianowicie muzyczki z mini-gry Consumo (tej gdzie grubasek wcina żarcho i rośnie).

 

Jak ktoś jest w stanie to zorganizować to ma u mnie god status :lol:

Odnośnik do komentarza

Poszukuje juz od bardzo bardzo dawna 2 utworow i zastanawiam sie czy jest tu ktos kto potrafilby pomoc.

 

Mianowicie chodzi o 2 openingi z Wild Arms 2 (PSX),z opening z disc 1 i opening z disc 2.Sciagnalem juz rozne OST i problemem jest to,ze kazdy jest spiewany,a w grze byla wersja bez spiewow,czysto instrumentalna i takiej wlasnie poszukuje.

 

Dla ulatwienia podam tytuly,chociaz moze w wersji bez spiewu sie moga roznic,nie jestem pewien.

 

Disc 1 opening:

Michiko Naruke - You'll never be alone

 

Disc 2 opening:

Michiko Naruke - Resistance Line - extended version

 

Odnośnik do komentarza

Forza 2:

http://www.sendspace.com/file/yemdg6

PLIK WYGASA ZA PARę DNI, RADZę SIę POSPIESZYC

Btw: Utwór Insomania to jakis remix, z tego co pamietam to w grze jest original version, ale nie chciało mi sie tego sprawdzać, zreszta Faithless jest b. popularny więc każdy se to może skombinować, anyway, jak sie komuś nie podoba, to niech sobie lepsze kupi/znajdzie, ot tyle.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...