Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak! Jak donosi oficjalna strona lechpoznan.pl Sławomir Peszko odchodzi z Kolejorza. Tym samym, serial pt."Halo Peszko?,, został zakończony. Sensacyjne doniesienie, o wypożyczeniu Joel T. do greckiej drużyny również zostały potwierdzony.

W jeden dzień z Kolejorza ubyło, aż dwóch piłkarzy. Teraz czekamy na wyczekiwane transfery, ale DO zespołu! Przypomnę, że do Dumy Wielkopolski dołączył Bartosz Ślusarski, który w poprzedniej rundzie reprezentował barwy Cracovii.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Przynajmniej wiemy na czym stoimy, a historia "Halo Ateny" się nie powtórzy. Teraz czekam na Szymona Pawłowskiego w miejsce Peszkina i będę zadowolony. Bądź, co bądź mamy Kiełba, jednak chłopak potrzebuje rywalizacji. Nie wyobrażam sobie, żeby nie miał zmiennika. Jednak, wszyscy wiemy, że czasami zarząd KKS Lech Poznań nie myśli logicznie i racjonalnie. Poczekamy, zobaczymy.

Co do naszego 3bamby, to jestem równie zaskoczony, co zaszokowany. Kto jest na tyle głupi/mądry, żeby ściągać naszego napadziora ;p

Odnośnik do komentarza

JA jestem ciekaw kogo kupią jako wzmocnienie do LE . Mam nadzieję ze konkretnego gracza z zachodu a nie łamagę z naszej ligi .

Co by nie mówić o PESZKO w KOLN poradzi sobie doskonale ,a jak tam już sie pokaże z dobrej strony to trafi do lepszego zespołu bundesligi

 

 

A czy "konkretny gracz z zachodu" będzie chciał przejść do naszej Ekstraklasy? :huh:

Odnośnik do komentarza

O Pe$zce na fowum Lecha już wiersze powstają :teehee: :

 

 

"I już odszedł król mamony,

żele, fury, telefony,

już nie zgubi nigdy więcej,

bo ma bardzo lepkie ręcę,

 

Na kolonii go witają,

już dywany rozkładają,

-Guten Morgen mister Peszko

-Guten Morgen, gdzie wypłata,

dawać szybko, nie ma bata!

 

Są już bejmy, będzie granie,

lecz mój drogi prezesie panie,

jeśli ten klub z ligi spadnie,

podziękuję wam nieładnie,

 

Jeszcze auto z GPS-em,

bo po klubach ja z kretesem,

na balety muszę chodzić,

gardło piwem, wódą chłodzić,

 

Ale zaraz, kto to taki,

lumpy z Prady, na żel kłaki ?

-To jest Lukas, gwiazda klubu.

-Klubu gwiazda ? Jakaś sprawa niepoważna,

Ja w pucharach, przeciw Nancy, Salzburgowi kasty strzelał,

on co najwyżej siniaki od obrońców zbierał!

 

-Panie Peszko, już, spokojnie,

zaraz to wynagrodzimy hojnie,

nowe auto, willa, melki,

może dodatkowej nerki?

 

-W pierwszym składzie w każdym szpilu

chcę wybiegać mój prezesie,

zer na koncie jeszcze raz tylu,

i zapomnę o Lukasie,

 

I tak oto moi drodzy,

kończy się historia grozy,

o Sławeczku co wygłupiony,

gubić lubił telefony,

a kibiców w (pipi)e miał

i dla bejmów się sprzedał."

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

JA jestem ciekaw kogo kupią jako wzmocnienie do LE . Mam nadzieję ze konkretnego gracza z zachodu a nie łamagę z naszej ligi .

Co by nie mówić o PESZKO w KOLN poradzi sobie doskonale ,a jak tam już sie pokaże z dobrej strony to trafi do lepszego zespołu bundesligi

 

 

A czy "konkretny gracz z zachodu" będzie chciał przejść do naszej Ekstraklasy? :huh:

Myślę że tak nie nie mam na myśłi tu gracza w wieku 23-29lat bo na to szans nie ma ,Ale jest wielu dobrych konkretnych zawodników w wieku 30+ którzy mają za sobą wielkie doświadczenie zdobyte na różnych arenach .

A taki gracz by sie lechowi przydał bez dwóch zdań .

Ale oczywiście nie byle jakiś dziadek tylko ciągle aktywny gracz wystarczy popatrzeć na 2 bundeslige ilu tam gra takich piłkarzy i jak się prezentują .

Odnośnik do komentarza

To co piszą NIEKTÓRZY kibice Lecha to żal jakis :blink: zamiast podziekowac piłkarzowi za gre to hejtuja bo chce odejsc do mocniejszej ligi, bo chce sie rozwijac . ze dostanie wiecej kasy? co z tego :blink:

 

mówicie jak to Zurawski odszedł z klasa...otóz gdyby maciek odszedł "nie z klasa" (według was) , dwa lata wczesniej , moze poradziłby sobie w Celticu? a tak zmarnował swój talent- a przynajmniej nie wykorzystał całego potencjału

 

a odejscie Peszko to spora strata, sławek swoimi rajdami oraz wola walki wnosił duzo, bez konkretnego transferu Lech sporo straci na jakosci

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...