Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:2

W meczu 20. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań zremisował przegrał na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 2:2. Bramki dla poznaniaków zdobyli Sergei Krivets i Vojo Ubiparip.

 

77157.jpg

 

 

 

 

77110.jpg

 

Mega fana dzieciaczków w odpowiedzi na zarzuty Koszernej :teehee: Mistrzostwo :good:

 

 

@Maiden

Bo z grzeczności [której Tobie brakuje] pisze nazwy własne z wielkiej litery [choć nazwę sobie sam wymyślił].

 

 

 

Mnie natomiast cieszy wciąż niesłabnące zainteresowanie Kolejorzem ze strony Maidena. Niby się zapiera, niby hejtuje a jednak non-stop coś napisze. Oj Ty Ty mały rojbrze z Warszawy, jednak w sercu masz miejsce nie tylko dla Legii ale i dla Lecha. Co prawda miłość to dla Ciebie ciężka ale wyprzeć się jej nie potrafisz :teehee:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ej a o nas nic :(?? Zawiodłem się :teehee:

 

Odnośnie do was, to z tej całej sytuacji można wyciągnąć prosty i chyba nikogo kto się w miarę w realiach orientuje specjalnie nie zaskakujący wniosek, że bydło chodzi na stadion nie tylko w POZnan*u. Szkoda tylko, że Walter poszedł drogą wytyczoną przez słowiki, czyli "żeby naszym kochanym kibolom ptasiego mleka nie zabrakło, to może będą mniej dymić, a że od czasu do czasu kogoś oplują/zbiją/rozwalą stadion/zafundują klubowi karę za race itp to już normalne koszta tego przyjemnego i przynoszącego profity obu stronom układu".

 

Ale to i tak wszystko przecież wina Michnika thumbsup.gif

Odnośnik do komentarza

Co byś nie powiedział i tak każdy będzie wspominał te sensacyjne oplucie (of koz, w Poznaniu tylko takie rzeczy). Ostatnio podczas Hymnu kibic (metr pienćdziesiąt w łapie, wysoki x2 tak) na kotle przypadkowo ręką mnie trącił w ramię i WYOBRAŹCIE SOBIE, że powiedział ''PRZEPRASZAM''!11! Panie Wielki K. Tak, kibice Lecha są niewychowanym bydłem.

Odnośnik do komentarza

Każdy widzi, co chce- Wyborcza jedno, Lech drugie:

filmik

Około 1:40- jak dla mnie z dużą dozą prawdopodobieństwa typ opluł kobietę.

 

Swoją drogą, już odnośnie do Legii, to doskonale pamiętam jak kilka lat temu piłkarze Podbeskidzia na które chodziłem jawnie sprzedali kilka meczów (co jest o wiele gorsze niż brak zaangażowania Legii) zaręczam Ci, że nikomu nie przyszło tu do głowy coś z repertuaru bicie/plucie- nie podoba się to za tydzień nie kupuję biletu i nie płacę za gów.no. Naprawdę prosty ciąg przyczynowo- skutkowy sorcerer.gif.

Pani Lain- oczywiście, że wśród kibiców są różne typy ludzi, tyle że miejsce debili typu 'Litara' czy 'Starucha' winno być poza stadionem.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza

Stona, ''Na'' przyjęło mi się od Poznaniaka akurat. :]

 

Panie Wielki K. niestety nawet na ulicy dostać wpie.rdol za darmola, zostać oplutym itp. I NIESTETY nie można zabronić nikomu wychodzić z domu, tak jak wejść na stadion. (Chociaż na Śląsk z tego co wiem, to kilku kiboli nie zostało wpuszczonych - więc jednak służby idą w jakimś kierunku, żeby na stadionach było w miarę bezpiecznie). Dla mnie temat rzeka. Pomimo tych incydentów nie zamierzam poprzestać chodzenia na stadion, bo tak jak już pisałam, równie dobrze mogłabym się schować w bunkrze i nigdy nie wypełzać.

Odnośnik do komentarza

Stona, ''Na'' przyjęło mi się od Poznaniaka akurat. :]

 

Panie Wielki K. niestety nawet na ulicy dostać wpie.rdol za darmola, zostać oplutym itp. I NIESTETY nie można zabronić nikomu wychodzić z domu, tak jak wejść na stadion. (Chociaż na Śląsk z tego co wiem, to kilku kiboli nie zostało wpuszczonych - więc jednak służby idą w jakimś kierunku, żeby na stadionach było w miarę bezpiecznie). Dla mnie temat rzeka. Pomimo tych incydentów nie zamierzam poprzestać chodzenia na stadion, bo tak jak już pisałam, równie dobrze mogłabym się schować w bunkrze i nigdy nie wypełzać.

 

Się zagalopowałaś troszeczkę. Można i powinno się zabraniać wchodzić na stadion ludziom, którzy nie przestrzegają ustalonych przez właścicieli obiektu praw.

Ludzi, którzy nie przestrzegają prawa też nie wypuszcza się z tymczasowego domu zwanego więzieniem.

:whistling:

Odnośnik do komentarza

Ten temat był już tu wałkowany. Proszę odpuście sobie bo już rzygać się chce :/ Wielki k pamiętaj, że każdy kij ma dwa końce. Nie wiem do jakiego filmiku wkleiłeś linka - do tej 15 minutowej wersji? czy do tych powycinanych "najfajniejszych" rewelacji ?

 

Edit:

Ej a o nas nic :(?? Zawiodłem się :teehee:

 

Odnośnie do was, to z tej całej sytuacji można wyciągnąć prosty i chyba nikogo kto się w miarę w realiach orientuje specjalnie nie zaskakujący wniosek, że bydło chodzi na stadion nie tylko w POZnan*u. Szkoda tylko, że Walter poszedł drogą wytyczoną przez słowiki, czyli "żeby naszym kochanym kibolom ptasiego mleka nie zabrakło, to może będą mniej dymić, a że od czasu do czasu kogoś oplują/zbiją/rozwalą stadion/zafundują klubowi karę za race itp to już normalne koszta tego przyjemnego i przynoszącego profity obu stronom układu".

 

Ale to i tak wszystko przecież wina Michnika thumbsup.gif

 

To właśnie pokazuje jak często bywasz na meczach. Rozwalą... ciekawe. Może u Ciebie bydło na stadionie coś rozwala a nie w Poznaniu. Oplucie żula który wcześniej napluł/na rzygał na krzesełko (oglądałeś monitoring to zapewne nie uciekło Twojej uwadze) było na kadrze. I nie wiem jak to robią kibice Legii, ale ultrasi Kolejorza sami płacą wszystkie kary dotyczące rac.

A więc nie pierdol głupot jeżeli nie masz o tym pojęcia :thumbsup:

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

010ahi.jpg

 

PP: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

 

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski Lech Poznań zremisował przegrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:1. Bramkę dla Lecha zdobył Bartosz Ślusarski. Wyrównał Adam Cieśliński.

 

 

 

Na plus to , że w końcu ktoś postanowił o(pipi)ić tych, którzy nie śpiewają oraz dopingowanie na dwa głosy z dzieciaczkami z sektora rodzinnego. Taki banan na twarzy był :D

Odnośnik do komentarza

No dwa ostatnie mecze. Tak to jest jak chopaki wracają do starych czasów i próbują bronić wyniku zamiast cisnąć do końca. Kończy się to zwykle tak samo ;/ Kiedyś potrafili rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść w ostatnich minutach. Teraz niestety często pierd#%%^ dorobek całego meczu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...