Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko, ale czy wszyscy dziennikarze tak piszą? wyzywanie ogółu na bank nie poprawi relacji kibice-dziennikarze. nie jest to tylko moja opinia, bo i znajomym w kotle się to nie podobało i ludzie na stadionie jakoś nie specjalnie kwapili się do jechania dziennikarzy.

 

Noł ofens, ale jeśli Ci znajomi to tacy sami ludzie jak stali przed nami i zaczęli dopingować dopiero po ostrej z(pipi)ie prosto w twarz, to ich zdanie jest dla mnie warte tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Dziwnym trafem akurat pojazd na dziennikarzy niósł się po stadionie aż miło. Nie wiem gdzie stałeś i z kim byłeś na meczu.

Odnośnik do komentarza
Noł ofens, ale jeśli Ci znajomi to tacy sami ludzie jak stali przed nami i zaczęli dopingować dopiero po ostrej z(pipi)ie prosto w twarz, to ich zdanie jest dla mnie warte tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Dziwnym trafem akurat pojazd na dziennikarzy niósł się po stadionie aż miło. Nie wiem gdzie stałeś i z kim byłeś na meczu.

 

Twoja logika mnie poraża... jeżeli ktoś nie dopinguje odpowiednio to jego zdanie się nie liczy?

czyli według Ciebie prawo do wypowiadania się na temat klubu ma tylko kilka tysięcy kiboli, a reszta się po prostu nie zna?

ja nie byłem w kotle (byłem na 2 u góry) i pewnie mój doping też by Cie nie satysfakcjonował...

 

akurat nie trafiłeś, co do moich znajomych, bo rozmawiałem z ludźmi którzy mają do kibicowania podobne podejście do Twojego i pewnie mimo, że się z tym nie identyfikują i tego nie popierają, to równo tak jak cały kocioł skandowali to co "trzeba".

to, że kocioł jest głośny i się niesie to prawda, ale reszta stadionu nie włączała się raczej w pojazd dziennikarzom.

 

może Ty mi powiesz czemu tak ważny jest pojazd dziennikarzom i rządowi, a zupełnie przemilczany jest poziom piłkarski klubu i kwestia nibytrenera? chyba to powinno być ważniejsze, ale co tam ja się znam, przecież nie dopinguję tak ja powinienem :potter:

Odnośnik do komentarza
Noł ofens, ale jeśli Ci znajomi to tacy sami ludzie jak stali przed nami i zaczęli dopingować dopiero po ostrej z(pipi)ie prosto w twarz, to ich zdanie jest dla mnie warte tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Dziwnym trafem akurat pojazd na dziennikarzy niósł się po stadionie aż miło. Nie wiem gdzie stałeś i z kim byłeś na meczu.

 

Twoja logika mnie poraża... jeżeli ktoś nie dopinguje odpowiednio to jego zdanie się nie liczy?

czyli według Ciebie prawo do wypowiadania się na temat klubu ma tylko kilka tysięcy kiboli, a reszta się po prostu nie zna?

ja nie byłem w kotle (byłem na 2 u góry) i pewnie mój doping też by Cie nie satysfakcjonował...

 

akurat nie trafiłeś, co do moich znajomych, bo rozmawiałem z ludźmi którzy mają do kibicowania podobne podejście do Twojego i pewnie mimo, że się z tym nie identyfikują i tego nie popierają, to równo tak jak cały kocioł skandowali to co "trzeba".

to, że kocioł jest głośny i się niesie to prawda, ale reszta stadionu nie włączała się raczej w pojazd dziennikarzom.

 

może Ty mi powiesz czemu tak ważny jest pojazd dziennikarzom i rządowi, a zupełnie przemilczany jest poziom piłkarski klubu i kwestia nibytrenera? chyba to powinno być ważniejsze, ale co tam ja się znam, przecież nie dopinguję tak ja powinienem :potter:

 

Nie chce się wtrącać ale: Jeżeli ktoś przychodzi do Kotła i nie dopinguje to tak. Jeżeli chcą sobie posiedzieć na krzesełkach i po oglądać mecz mogli wybrać się na inną trybunę. Kocioł jest dla ludzi którzy śpiewają przez 90 min. A nie śpiewająca wiara tylko przeszkadza i wkurwia.

 

To, że chcemy zmian w klubie to było wyrażane już kilkanaście razy. Jeżeli byłeś na poprzednim meczu to zapewne słyszałeś jakie mamy zdanie o poziomie gry i o trenejro Bakejro.

Odnośnik do komentarza

a zupełnie przemilczany jest poziom piłkarski klubu i kwestia nibytrenera? chyba to powinno być ważniejsze, ale co tam ja się znam, przecież nie dopinguję tak ja powinienem :potter:

 

 

No widocznie nie dopingujesz i nawet nie zwracasz uwagi na doping, bo o ile dobrze pamiętam było już kilka meczy w tym sezonie które kończyły się na: "chcemy trenera, a nie jakiegoś Bakera".

 

Co do reszty Twojego posta, to popatrz sobie może czasami po trybunach, zamiast cały czas gapić się na skórokopów ;)

Odnośnik do komentarza
Nie chce się wtrącać ale: Jeżeli ktoś przychodzi do Kotła i nie dopinguje to tak. Jeżeli chcą sobie posiedzieć na krzesełkach i po oglądać mecz mogli wybrać się na inną trybunę. Kocioł jest dla ludzi którzy śpiewają przez 90 min. A nie śpiewająca wiara tylko przeszkadza i wkurwia.

 

To, że chcemy zmian w klubie to było wyrażane już kilkanaście razy. Jeżeli byłeś na poprzednim meczu to zapewne słyszałeś jakie mamy zdanie o poziomie gry i o trenejro Bakejro.

 

czy ja gdzieś napisałem, że uważam inaczej? dla mnie przyjście na stadion i nie kibicowanie, nie ważne czy w kotle czy nie, jest bezsensu.

 

nie chodzę na Lecha często, ale co to ma do sprawy? wiem, że takie hasła się pojawiły. tyle, że przed meczem z legią nic się nie zmieniło więc napisałem, że według mnie zamiast jechać dziennikarzom (rozumiem pojazd na gw) i rządowi można poświęcić czas i oprawę na kibicowanie drużynie lub zwrócenie uwagi na ważniejsze sprawy.

 

 

No widocznie nie dopingujesz i nawet nie zwracasz uwagi na doping, bo o ile dobrze pamiętam było już kilka meczy w tym sezonie które kończyły się na: "chcemy trenera, a nie jakiegoś Bakera".

 

Co do reszty Twojego posta, to popatrz sobie może czasami po trybunach, zamiast cały czas gapić się na skórokopów ;)

 

jak jestem na meczu to dopinguje, o to się nie martw. na meczu z legią nic takiego się nie pojawiło i o tym pisałem. jakbym chciał popatrzeć na skórokopów to bym został przed TV, a na trybunach wiem co się dziej - przeważnie piknik.

Odnośnik do komentarza

Chodziło mi o to, że wbrew temu co mówisz, proste włączają się w doping. Na ogół tylko wtedy, kiedy są pojazdy po gościach [ -_-' ] ale mimo wszystko się włączają. Przodują oczywiście w gwizdaniu. No i w pomeczowym darciu ryja w tramwaju <_< Tak nielubiane przez Ciebie hasło "Dziennikarze (pipi) wam w twarze" krzyczał cały stadion, nie tylko Kocioł.

I nie wyolbrzymiajmy, Oprawa była bardzo ładna, a trans z kibicami to tylko napis na szmacie. I był częścią ogólnopolskie akcji.

Odnośnik do komentarza

Z innej beczki:

Tshibamba nie wróci do Lecha

W miniony weekend swoje rozgrywki zakończyła grecka Superliga. W rundzie wiosennej barw Larissy bronił wypożyczony z Lecha Poznań Joel Tshibamba. Napastnik z Demokratycznej Republiki Konga wprawdzie nie pomógł swojej drużynie w utrzymaniu, ale nie oznacza to, że nie pozostanie w drużynie Larissy na przyszły sezon. - Prowadzimy rozmowy z Larissą na temat wykupienia Joela. Jeśli one nie przyniosą skutku to będziemy szukać mu innego klubu. W Lechu otrzymał swoją szansę i jej nie wykorzystał. Dlatego nie widzimy dla niego miejsca w drużynie - dodał Dyrektor Sportowy Lecha Poznań Marek Pogorzelczyk. oficjalna.

 

 

:yahoo::dance2::thanks::banana::dance:

i tak dalej :D

Odnośnik do komentarza

Stadion ma ok44 tysiące. Do sprzedaży poszło 41 tysięcy. Sprzedało się (różnie źródła podają) 36 tysięcy( taka liczba była wyświetlana na telebimach. Chyba, o ile mi się nie pomyliło :P). Tak czy siak nie było kompletu. No ale co zrobić. Licznba 36 tysięcy kibiców jest dla Legii i tak nie realna. Obojętnie na jakim stadionie by nie grali. Więc nie wiem Maiden po co się tak spinasz i wypominasz co chwilę ten brak kompletu.

 

Nie wiem ile tam u was wchodzi obecnie na ten stadion ale na meczu z Lechem było tylko 22 304. (za wp.pl)

Odnośnik do komentarza

36.000 - dokladnie tyle sprzedalo sie biletow. Sorry 23mister.

 

 

Nieosiadalna? Zobaczymy na nowym stadionie :)

 

 

Tylko na Legii komplety w lidze (byly na wielkopolskim klubie, Polonii czy Jadze)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Borussia Dortmund, mająca w składzie z trzech reprezentantów Polski, pięć dni po zakończeniu sezonu w Bundeslidze przyjedzie do Poznania na towarzyski mecz z Lechem.

 

- Ustaliliśmy już wszystkie szczegóły. Mam przed sobą pismo i mogę już potwierdzić, że 19 maja o godzinie 20 podejmować będziemy w sparingu Borussię Dortmund - mówił nam w poniedziałek po południu dyrektor sportowy Lecha Marek Pogorzelczyk.

 

Mecz jest realizacją umowy zawartej przy sprzedaży do Borussii Roberta Lewandowskiego. Początkowo oba kluby planowały, żeby spotkać się w letniej przerwie między rozgrywkami. Ustalenie terminu w tym okresie mogłoby być trudne, bo nie wiadomo kiedy Lech miałby ewentualnie wystąpić w kwalifikacjach europejskich pucharów. - Ostatecznie stanęło na 19 maja. Borussia będzie miała więc okazję na naszym stadionie świętować wywalczenie mistrzostwa - dodał Pogorzelczyk.

 

 

Co prawda lepszy taki sparing, niż z Rosenborgiem [nic im nie ujmując]. Trochę szkoda tylko, że to PO zakończeniu sezonu, a nie PRZED startem kolejnego ;/ Mam nadzieję, że kibicowsko BvB nie zawiedzie i ktoś przyjedzie.

Odnośnik do komentarza

Lech - Borussia - ceny biletów:

 

Bilety na ten mecz są w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Za miejsce na I i III trybunie trzeba zapłacić zaledwie 15 zł, a na II i IV 10 zł. Dzieci do lat 13, które przyjdą na stadion z rodzicem, wejdą na mecz za darmo. Na razie nie wiadomo, kiedy ruszy sprzedaż.

 

Edit: Z takimi cenami to nawet może być komplet :)

Edytowane przez lukas1988
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...