Skocz do zawartości

Lech Poznań


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z zakazem na mecze Lecha? Trochę tego nie ogarniam od strony logicznej. Rozumiem na repę, bo na meczu repy wydarzenie miało miejsce. A co ma do tego Lech?

 

Dla "ynteligentów" od razu riposta na tekst "bo mecz to mecz".

Skoro dostał zakaz na Lecha, to powinien dostać również na pozostałe kluby c'nie?

Łer de fak is lodżik?

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

jasne, ze wedle logiki powinien dostac na wszystkie mecze

 

mówiąc obiektywnie to kara jest przesadzona, za oplucie i odepchnięcie powinna byc jakaś grzywna , odszkodowanie i przeprosiny , wymiar kary jest ewidentnie propagandowy.

 

Jednak moze da co niektórym do myślenia i ci co mają NAPRAWDE Lecha w sercu nie będą odpier.dalac (żeby nie było, bynajmniej nie twierdzę, że wszyscy czy większość kibiców Lecha to chuligani - to dla "ynteligentów" )

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że Pogo w końcu poleciał. Ale wstrzymajmy się z spekulacjami. Bo już tyle teorii słyszałem kto kogo zastąpi, kto trenerem a kto przejdzie na inny fotel w klubie, że przypomina to pomału Modę Na Sukces. Mam nadzieję, że Rutkowski zmądrzał (taaa) i zaprowadzi w końcu porządek w klubie. Czekam na konkrety.

Odnośnik do komentarza

Władze Lecha zapowiadają porządki w "Kotle"

Po meczu Lech - Korona 16 osób ma dostać zakaz stadionowy. Poznański klub chce ukarać wszystkich, którzy odpalili race.

 

Podczas ostatniego meczu tego sezonu pomiędzy Lechem Poznań a Koroną Kielce doszło do dwóch incydentów na II trybunie, nazywanym przez kibiców Kotłem. Najpierw na początku pierwszej połowy jeden z kibiców nie chciał wstać ze schodów na II trybunie pomimo poleceń ochrony. Inni kibice stanęli w obronie siedzącego i demonstarcyjnie też zaczęli siadać na schodach. W efekcie ochrona "odpuściła" jakąkolwiek interwencję.

 

Drugi incydent zdarzył się pod sam koniec spotkania. Kibice odpalili wówczas race i petardy, których wnoszenia na stadion zabrania ustawa o bezpieczeństwie imprez masowych.

 

Obiema sprawami zajęła się policja.

- W przypadku rac na podstawie materiału z kamer monitoringu staramy się rozpoznać sprawców - wyjaśnia Maciej Nestoruk, szef sztabu Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. - W drugim przypadku dotyczącym kibica, który nie chciał opuścić schodów, złożyliśmy do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu wykroczenia.

 

W obu przypadkach konsekwencje zamierzają wyciągnąć też władze Lecha. Kibic, który stał na schodach wbrew poleceniom ochrony, dostanie zakaz stadionowy, ale nie tylko on.

- Przeprowadziliśmy też szereg badań na zawartość alkoholu - mówi Henryk Szlachetka, dyrektor do spraw bezpieczeństwa Lecha. - I łącznie 16 osób zostanie objętych zakazem stadionowym.

 

A to jeszcze nie koniec - osób z zakazem może przybyć po rozpoznaniu ich na nagraniach z monitoringu. Lech chce bowiem ukarać także kibiców, którzy odpalili race.

- Ściśle współpracujemy z policją przy identyfikacji - zapewnia Henryk Szlachetka. - Choć jeszcze nie wszystkich możemy zidentyfikować, bo nie każdy ma kartę kibica.

 

Szef bezpieczeństwa przekonuje, że zrobi porządek w "Kotle".

- Ale powoli - zaznacza. - To nie jest proces jednego dnia, to musi potrwać.

 

Swoje działania dla zwiększenia bezpieczeństwa na stadionie podjęła także policja - i złożyła pismo z opisem obu wydarzeń na ręce prezydenta Poznania z wnioskiem, by wziął je pod uwagę przy wydawaniu pozwoleń na imprezy masowe na stadionie. Czy to oznacza, że mamy się liczyć z możliwością zamknięcia stadionu dla kibiców podczas meczów w następnym sezonie? Wojewoda wielkopolski, Piotr Florek twierdzi, że nie, ale...

 

- Na razie nie rozważamy takiej ewentualności, ale takie sytuacje nie mogą się powtarzać - mówi wojewoda. - Jednak do rundy jesiennej mamy jeszcze sporo czasu i będziemy działać.

 

źródło: mmpoznań

 

 

No to się posrało, skoro już władze Lecha coś takiego mówią. Mam tylko nadzieję, że to jakiś paszkwil i zasłona dymna, bo jak mają zamiar dawać zakazy za stanie na schodach, to ja poproszę zakaz na rok. Skończy się Euro, będzie można wrócić na stadion.

Odnośnik do komentarza

BO chyba nie liczysz, że akurat Ciebie wyłapią jak krzyczałeś na ochronę ;p JUż nie bądź taki chuligan :D

 

 

Pokazywałem też faka i stałem na schodach po drugiej stronie sektora :rolleyes: Jutr pewnie kominiarze mi zrobią wlot na chatę, więc się nie zdziw jak Cię coś obudzi XD

 

A tak serio, to liczę na to, że zarząd nie da dupy i sprawa rozejdzie się po kościach.

Odnośnik do komentarza

 

113.jpg

 

 

nikt prezesowi chyba o bojkocie nie powiedział :potter:

 

jeżeli to jest prawda co on mówi to nie wygląda to dobrze... bakero zostaje, stilic i ktoś jeszcze out, no i kasy ogólnie ni ma i nie będzie...

 

---------------

 

"03-06-2011 KOMUNIKAT ZARZĄDU KKS LECH POZNAŃ

Zarząd KKS Lech Poznań pragnie poinformować, iż klub przedłużył na kolejny sezon umowę z trenerem Jose Mari Bakero.

Jednocześnie informujemy, że Lech Poznań zakończył współpracę z Markiem Pogorzelczykiem. Nowym Dyrektorem ds. Sportu został Andrzej Dawidziuk.

Ponadto informujemy, że klub zakończył współpracę z kierownikiem drużyny, Łukaszem Mowlikiem.

Kandydata na stanowisko kierownika drużyny w najbliższych dniach przedstawi Andrzej Dawidziuk."

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza

Rutkowski nawet nie wie, cóż uczynił najlepszego tym wywiadem. Jak na razie jest jedno wielkie :huh:

Nikt nie za bardzo ogarnia o co chodzi, bo sam jeszcze do niedawna mówił że z Koszerną rozmawiać nie ma zamiaru.

 

Co do budżetu, (pipi)enie na antenie. U nich budżet się nigdy nie domyka, nawet jeśli zarobią X razy więcej niż przypuszczali, to i tak coś im nie w kolor.

  • Plusik 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Bo kasiastemu zawsze będzie za mało, nie wiesz ?! To jest tak jak w rządzie, niby kasy nie ma, a potem podgrzewane chodniki itp. <ok>

A co do wywiadu, noł koment, na profilu Wiary Lecha zobaczyłam rano, że jest wywiad i uznałam, że nie warto czytać. Teraz się skusiłam i żałuję straconych 3 minut.

Co mi po słowach człowieka, który się zarzekał, tak jak Stona napisał, że Wyborczą ma w de,a teraz prowadzi godzinne wywiady.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Ofsajd
Pyszny cytat z "Gazety Wyborczej", w sprawie zamieszek towarzyszących meczowi Lecha z Wisłą: Wczoraj dotarliśmy do uzasadnienia umorzenia śledztwa. Okazuje się, że jeden z podejrzanych nie wypierał się pójścia pod sektor "wiślaków". Stwierdził, że był tam z ciekawości, ale nie mógł nikogo atakować, bo miał... zwolnienie lekarskie zakazujące biegania. Prokurator uznał, że w takim razie nie można mówić o "niebezpiecznym zachowaniu, które zakłóciło przebieg imprezy sportowej".

 

Czy to nie słodkie?

 

Polska piłka. Miał zwolnienie lekarskie zakazujące biegania, poszedł z ciekawości. To zupełnie jak z niektórymi naszymi piłkarzami - idą na boisko z ciekawości, a biegać zabrania im lekarz. Kibice też chodzą to oglądać z ciekawości, czekając na swój termin u psychiatry.

 

Walka chuliganów z prokuraturą. Chuligani nie biegają, prokuratorzy nie myślą. Na razie 0:0.

 

Piękne! :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...