Skocz do zawartości

XTC varia


Rekomendowane odpowiedzi

I tak dużo tolerujemy. Psyko pogódź się z tym i tyle. Mnie osobiście wkoorwia czytanie twojego co drugiego posta z pretensjami, wyjaśnieniami i tak dalej. Sorki ale kogo to obchodzi? Jest regulamin, modzi mają go stosować, a interpretacja należy już do samego moda. Nie zgadzasz się, napisz skargę do Diabeu'a.

 

Temat zamknięty. Kapisz?

 

PS. Nie tłumacz, bo jak kolejnego twojego posta zobaczę (co drugi...) to dostaniesz +20% do fejma.

Więcej na ten temat się nie wypowiem tylko będę działać. Koniec z syfem i OT.

Odnośnik do komentarza
za co ten warn? za ten "holenderski pop", no (pipi)a bez przesady. Postować mogę, więc jeżeli to cię uszczśliwia, to niech te 40 % zostanie...

 

Nie odpisuj nawet na tego posta tylko zorganizuj sobie pol godziny wolnego czasu i czytaj go w kolko aby wbic sobie do lba: jeden post nie na temat, jedna glupia odzywka i znikasz stad na zawsze.

 

 

Koniec tematu.

Odnośnik do komentarza
A mówiłem, że się nie nadaje. Trzymajcie go tu sobie na siłę.

Jako czlonek XTC jest ok pod wzgledem uploadu, dyskusji NA TEMAT itp. Ale ma jakies skrzywienie ze zawsze musi cos odj.ebac i chyba cos slabo sie stara albo ja nie rozumiem tych jego zartow bo ostatnie jego posty moga autentycznie wku.rwic.

 

Czyszczenie XTC - faktycznie zapomnialem, ale juz jest zapisane jako zadanie na sobote na mojej liscie Alzheimera.

Odnośnik do komentarza
To pamiętaj o mnie będę wdzięczny :)

;)

 

Lista osob nalezacych oficjalnie do XTC (z logiem) :

 

=PiT=

Cerb

Brygi

daras

Darude

Loski

neon

speedX

Garcia

Gyziaq

Humulus XP

laki

Psyko

 

Ponizej lista na ktorej sa kandydaci do wykreslenia :

 

Brygi

daras

Darude

Loski

neon

speedX

Widzialem dzis ze Garcia i =PiT= dali znac ze zyja, rzadko sie udzielaja ale widac ze forum czytaja w miare na bierzaco, wiec mysle ze mozna ich zostawic. W kazdym badz razie jezeli ktos ma jakies zastrzezenia to dajcie znac w tym temacie lub na PW, do jutra do 17-stej, po tej godzinie wysylam PM do Fenixa o zrobienie porzadku.

Odnośnik do komentarza
dlaczego trzymcie na siłe lakiego z logiem skoro chce aby go wykreslic ?

No właśnie?

Logo nie mobilizuje mnie do pisania, pisać będę dalej. Logo tylko fajnie wygląda i pokazuje, że jestem wśród swoich, ale przez usera psyko nie czuję się tak i nie chce nosić rangi obok niego. Nie jestem babą i nie obrażam się jak one.. Zaznaczam :P Bez loga chyba też można pisać? :)

Laki myślałem, że doszliśmy do consensusu...

Źle myślałeś...

Edytowane przez laki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...