Skocz do zawartości

XTC varia


Rekomendowane odpowiedzi

Co tu za wazelina odchodzi to mało. No ale nie, zara przyjdzie i się wyprze, powie, że mam kompleksy i że się go czepiam. Nie wiem, w każdym razie coś wymyśli ciekawego. To do Psyka oczywiście, największego poyeba forum, któremu dnb reza banię, gdyż jest jedynom słusznom muzykom :tłistet: :tfisted: :diabeł: :szatan: :pojep: :żenuła:

Odnośnik do komentarza

Bez złośliwości, bo to wszystko leży nieusunięte, nikt się tym nie interesuje, to pozwoliłem sobie zwrócić uwagę...

 

edit: napisałem to zanim zobaczyłem wielce poruszający post ejca aka jestem fajny i mam Katie Melue w avku... jakbyś chciał się czepić mojego, to z góry mówię, że mój jest bardziej kolorowy!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Bez złośliwości, bo to wszystko leży nieusunięte, nikt się tym nie interesuje, to pozwoliłem sobie zwrócić uwagę...

Chyba ci sie w domu nudzi :twisted: . Zamkniete i nieaktywne tematy po jakims czasie sa kasowane prawdopodobnie przez automat czyszczacy. Kiedys tematow bylo na ladnych kilka stron a dzis jest tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

przepraszam bardzo... Music Instructor i warn? Aktualnie to u mnie leci co jakiś czas, dla śmiechu troche, troche z sentymentu i za to warn? Nie rozumiem...

 

1. Zakladanie tematow pokroju - "Digi Agostino to najlepsze techno na swiecie, yeah vixa i orgazm !!!" skazuje cie juz na starcie na kicka i nie chodzi o tego konkretnego wykonawce.

 

2. Nie rozmawiamy o manieczkach, protektorach, gladiatorach i blekitnych ostrygach (czyli popularnych remizach) chyba ze w dziale Komercja. Ale wiedz ze mozesz zostac ostro pojechany icon_twisted.gif . Oraz wszystkie przejawy "kultury" z tamtejszych dyskotek beda scigane i bezlitosnie kasowane.

 

Coś z tych rzeczy zrobiłem?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Wixa nie wixa ale ja tego w XTC nie widze, w ogole jakos tego w muzyce technicznej/elektornicznej nie widze, jak ktorys z was czuje sie na silach ja zdefiniowac i mnie przekonac ze powinna miec miejsce w naszym dziale to warna zdejme.

 

W dziale XTC dyskutujemy tylko o muzyce jw. na inna nie ma tu miejsca chyba ze ktos ma wielka chec cos napisac o innych gatunkach to mozna to zrobic w tym temacie. Zalozeniem XTC bylo to z ma sie nie rozmywac na inne gatunki nawet pochodne, zeby nie robic z tego kolejnego grupowca o wszystkim i o niczym.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o to, czy powinna mieć miejsce, czy nie. Po prostu kara jest niewspółmierna do popełnionego czynu. Warna to się dostaje za spam, offtop, flejm i te inne trudne słowa, ale nie za wpisanie artysty, który tworzy nieco mniej ambitną muzykę, nie jest niszowy i odniósł jakiś tam sukces komercjalny. Wcale to nie znaczy, że tworzy wiksę.

 

Mało mnie obchodzi ten warn dla Psyko, powiem, że nawet się trochę cieszę. Chodzi mi tylko o zbyt przesadną muzyczną cenzurę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...