Skocz do zawartości

Chcesz sie pochwalić swoją stroną o kieszonsolkach?


Skeleton

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • Odpowiedzi 4
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Uwaga. Razem z n-name postanowiłem reaktywować stronkę

 

www.gameboypower.yoyo.pl

 

Jeśli jest ktoś chętny do pisania recenzji, zapowiedzi i tekstów, zna sie na HTML i chce nam pomóc, serdecznie zapraszam. Sponsorzy również mile widziany (oczywiście wzamian możemy zamieścić dane materiały na stronce).

 

Równolegle do reaktywacji strony powstało forum pod adresem:

 

www.gameboypower.fora.pl

 

Zapraszamy do rejestracji i dyskusji. Forum jest w powijakach, ale szybko się to zmieni, jeśli pojawi się choć kilka osób chetnych do dyskusji. Zapewniam miłą atmosferę, a dla powiedzmy pierwszych 10 użytkowników od teraz znajdą się specjalne nagrody pokroju odpowiedniej rangi czy wyróżnienia.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Miło mi poinformować, że uruchomiłem właśnie nowy serwis - My3DS.pl - http://www.my3ds.pl, który w całości poświęcony jest nadchodzącej konsoli Nintendo 3DS. Wortal, w założeniu, nie ma stanowić bezpośredniej konkurencji dla skizo.org, które nadal pozostanie centrum konsol przenośnych, ale będzie jego rozszerzeniem, skierowanym w stronę miłośników Ninny i Nintendo 3D.

 

Nasza redakcja codziennie przegląda kilkadziesiąt serwisów z całego świata, w wielu językach (hiszpański, francuski, japoński, angielski) w poszukiwaniu cennych informacji, tak abyście Wy mogli zaoszczędzić swój cenny czas odwiedzając wyłącznie my3DS.pl. Oczywiście, w przyszłości nie zabraknie również poważniejszych tekstów takich jak recenzje, zapowiedzi czy publicystyka. Na pewno pojawi się obszerny dział homebrew & programming .... Ale to wszystko przed nami ... podobnie jak doszlifowanie enginu, szaty graficznej i wielu, wielu innych drobiazgów.

 

Wszystkich fanów big N zapraszam już teraz na http://www.my3ds.pl

 

Oczywiście, jeśli ktoś ma ochotę rozpocząć swoją działalność w roli redaktora, to serdecznie zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną :) Miejsca czekają!

Edytowane przez skizo
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Witam !

 

Przez pewien czas udzielałem się na Skizo.org, niestety stronka zmarła. Teraz założyłem bloga/stronkę traktująca w pełni o konsoli PS Vita. Dopiero raczkuje i strona techniczna serwisu wciąż pozostawia sporo do życzenia, jednak w najbliższych tygodniach nastąpią zmiany. Wykupiłem już domenę ( wkrótce nowy adres), znalazłem wsparcie techniczne. Cały czas poszukuję osób chętnych do wspólnego prowadzenia bloga, pisania newsów, recenzji, poradników czy materiałów okołogrowych. Jednym słowem trwa nabór na redaktorów. Wszystkich chętnych proszę o kontakt na gg:7477591 albo email:giewny@gmail.com.

 

http://vitacore.wordpress.com/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.