Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

A save'y jakoś mogę przenieść z mojej konsoli na jego konsolę? ;)

save nie sa w konsoli tylko na nosniku danych, hdd lub memorka

 

save przypisane sa do profilu wiec tylko mozna uzywac ich z tym profilem na ktorym byly zalozone

 

przeniesc mozna wiekszosc, np. jesli sa na hdd to za pomoca memorki lub bardziej zaawansowany i niestety ryzykowny sposob, przez pcta podlaczajac dysk przez przejsciowki badz rozkrecajac z obudowy i podlaczajac bezposrednio przez sata

Odnośnik do komentarza

ja również mam pytanie dotyczące gier ściągniętych z sieci. dokładnie chodzi o SWOS. zakupiłem jakiś czas temu pełną wersję. po czym siadła mi konsola. konsole dałem bratu, a sobie ponownie SWOS ściągnąłem (na drugiej konsoli korzystam z tego samego profilu z którego korzystałem wcześniej) za darmo, jako grę za którą wcześniej zapłaciłem. i teraz problem: w pełną wersję mogę grać tylko jak jestem podpięty do netu. wie ktoś o co chodzi? wydaje mi się, że wcześniej mogłem grać będąc offline.

 

Odnośnik do komentarza

Gralem jakis czas na x'ie, wylaczylem konsole przyciskiem na konsoli (czy to moze cos zepsuc, czy tak tez mozna?) I po chwili wlaczylem znow, lecz nie bylo zadnego obrazu. Dzwieku chyba tez nie, ale konsola sie wlaczyla, swiecila sie cwiartka na zielono. Moglem tez wylaczyc konsole padem 'w ciemno' ....

 

Narazie wylaczylem konsole i odlaczylem wszystkie kable i czekam... naprawi sie czy moglo sie cos powaznie zje.... ? :/ Co robic :| Gwary juz raczej nie mam, minelo juz ponad 2 lata :/

Odnośnik do komentarza

lol... no dziala mi konsola ale bez obrazu i chyba bez dzwieku :| Nie ruszalem zadnych kabli ani nic, bo odrazu po wylaczeniu, wlaczylem konsole bezprzewodowo, wiec nawet jej nie dotykalem... Ale da sie wylaczyc konsole padem przytrzymujac guide button, 2 w dol i 'a' ...

 

 

Na telewizorze, gdy ustawiam 'tryb gry' to jest najpierw brak sygnalu (gdy konsola jest wylaczona) a po wlaczeniu 'tryb niedostepny' ...

 

Glosu nie ma :/

 

Help....

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

Damn ... :/

 

Czy wylaczanie konsoli przyciskiem na konsoli podczas menu gry, zamiast padem moze miec jakkiekolwiek konsekwencje? Czy to zwykly przypadek, ze akurat jak tak wylaczylem konsole to po 5 sekundach juz nie wyswietlala obrazu kiedy ponownie ja wlaczylem?

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

rozszerzę pytanie :)

czy w gole jest jakas strona opisujaca co aktualnie jest za free do pobrania, typu arcade itp itd?

na poczatku jak bylo malo arcadowek itp. to moznabylo latwo przeleciec i sprawdzic co daja za free, teraz jest tego masa i ciezko cokolwiek sprawdzic a filtru zeby pokazaywal tylko to co za free nie ma...

 

Odnośnik do komentarza

Hmm czemu akurat ten black screen a nie red rings.... damn. Xbox ma gware na 3 lata ale tylko na rroda jo? To moze moge jakos wywolac rroda i wtedy mi go naprawia w ramach reklamacji? A ze to juz by byla 3cia naprawa, to moze mi nowego wysla :P Czy jest jakis inny sposob?

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

3 rod to sygnalizacja jakies awarii

awaria braku obrazu nie sygnalizuje konsola 3 diodami i nie bedzie bo nie ma tego w swoim oprogramowaniu

zrobienie 3 diod (najczesciej blad uszkodzodzenia polaczen miedzy jednostkami glownymi) bez rozbierania konsoli to takie prawdopodobienstwo jak wystapienia 3 rod w normalnym uzytkowaniu

ale sa tez bledy 3 diod np zwiazane z zasilaniem, czyli blad zasilania 3 rod ze szczegolowym bledem 0001-0003 mozna wywolac zwarciem

ale niebepzieczenstwo zwarcia na wtyczce mzoe byc takie ze konsola bedzie "zimna" jak trup

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

przeciez juz Ci napisalem ze wystapienie drugiej awarii, do tej ktora juz jest, ktora objawia sie 3 diodami to takie samo prawdopodobienstwo jak wystapienie tej awarii w sprawnej konsoli

Ty myslisz ze konsole chodza 2 dni i od reki maja roda? wiekszej bzdury nie mozna pomyslec... Twoja od nowosci chodzila 2 dni i sie zepsula czy jak?

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Eh no ja wiem ze podczas normalnego uzytkowania mala szansa ze RROD wystapi, ALE ja myslalem zeby np. zostawic konsole na PARE DNI i jeszcze moze ja w cos owinac zeby bardziej sie nagrzala i wtedy moglby wystapic RROD... tylko nie wiem czy do konca dobry pomysl, zeby sie nie sfajczyla czy cos .... :/

 

A moja konsola juz miala 2 razy rroda wiec to dla niej chyba nic trudnego xd, no i za drugim razem po paru minutach od 'naprawy' ....

Odnośnik do komentarza

to co ze miala 2 razy rroda?

przeciez jak to idzie do MS to za kazdym razem wymieniaja na nowa plyte wiec to jest jednoznaczne z tym ze ma sie nowa konsole i prawdopodobienstwo wystapienia awarii to takie samo jak w nowo zakupionej

 

rzeczywiscie zawieniecie konsoli i wlaczenie jej na 2 dni to madry pomysl, bez komentarza... rob co tam uwazasz, z takimi osobami to szkoda wdawac sie w dyskusje...

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...