Jump to content


Mustang

Premium Member
 • Content Count

  6895
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

986 Nie-random

About Mustang

 • Birthday 11/01/1990

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • GamerTag:
  MustangNox
 • PSN ID:
  MustangNox

Recent Profile Visitors

4801 profile views
 1. Lata 90? Opcja biznes - jeździj na Zachód po elektronikę albo proszki do prania, sprzedawaj na bazarze i zainwestuj w nieruchomości lub rozkręć import na serio. Opcja kariera - miej skończone jakieś studia, znaj jakiś zachodni język i zostań jednym z pierwszych pracowników dużego korpo wchodzącego do Polski.
 2. Mustang

  Pieprzenie

  I ma bagażnik mniejszy o 140 litrów. OK, nie dla każdego to deal breaker i Scala ma naprawdę pojemny kufer na kompakta, ale w tej kwestii Japończycy trochę pojechali (327 litrów). W A3 mam 380, nieraz wykorzystywałem całość i dla mnie ten parametr w zasadzie skreśla Mazdę. Albo inaczej, jakbym miał rozważać 3, to mógłbym równie dobrze skusić się na Polo GTI, przynajmniej bagażnik byłby większy.
 3. Mustang

  Pieprzenie

  To chyba dodałeś większość opcji. Tylko wtedy masz większość rzeczy w ogóle dostępnych poza segmentem premium.
 4. Mustang

  Pieprzenie

  @PajdaNie rozumiem, jakie 100k, za 100k według cennika masz 1.5 150 DSG w topowej wersji i z prawie wszystkimi opcjami.
 5. Mustang

  Pieprzenie

  W sensie, że jeden ma poprawnie ustawioną wysokość i nie oślepia, a drugi już świeci za wysoko i oślepia.
 6. Mustang

  Pieprzenie

  Spotykałem na drodze Astry i Insignie z tymi światłami i nie miałem zastrzeżeń. Najbardziej oślepiają samochody ze źle ustawionymi światłami. Często widać, jeden reflektor świeci inaczej niż drugi.
 7. Ja raz dostałem zastępczy na jeden dzień. Szczerze mówiąc wrażenia były porównywalne jak w Ibizie, którą dali mi przy innej okazji. Takie Polo czy Ibiza z lepszym wnętrzem i światłami typowymi dla Audi.
 8. Mustang

  Telefony

  Przecież tam nie ma nic o zaprzestaniu produkcji telefonów. Poza tym nie wiem co za padaka i bieda, z XZ2 Compact jestem po roku użytkowania w pełni zadowolony.
 9. Mustang

  Pieprzenie

  Teraz 5900. Można zamówić je nawet do podstawowej wersji za 70k.
 10. Mustang

  Pieprzenie

  Przyjechałem się w nocy autostradą dzisiaj odebraną Astrą taty i te aktywne matrix LED są takie jak się spodziewałem - świetne. Nic nie trzeba robić, a one doświetlają drogę gdzie się da. Do tego ogólnie samochód robi dobre wrażenie. Jak ktoś dużo jeździ w nocy, to Astra z tymi światłami jest jednym z ciekawszych aut za rozsądne pieniądze, chociaż nowy Focus też oferuje inaczej działające, ale dające podobne rezulaty rozwiązanie.
 11. O takie same Pirelli mi wsadzili. Miały być Bridgestone jak z fabryki, ale sklep coś pomieszał z zamówieniem i takie znaleźli na stanie. Tylko u mnie 16
 12. Bez znaczenia ta pojemność dysku, można potem w każdym momencie dokupić zewnętrzny za cenę gierki.
 13. Ta, niby nijaka, a w sumie dostępne są fajne kolory, dwukolorowe malowanie, usportowiona wersja Monte Carlo... Do tego to najtańszy sposób na kupno nowych technologii VAG stosowanych też w modelach 2x droższych. No i niedawno był lifting. Rozważałem ten samochód w podobnej konfiguracji zanim dostałem służbowy.
 14. Grubo, bo zasadniczo akcesoria miały być stuprocentowo kompatybilne.
 15. Nie zauważyłem żeby menu działało zauważalnie szybciej, może lista gier nieco lepiej działa (ale to może być wrażenie). Tak samo nie wiem czy SSD ma jakiś wpływ na samo działanie gry poprzez szybsze wczytywanie tekstur np. Odpaliłem wczoraj multi BF V i mapki wczytywały się też zauważalnie szybciej, co idzie w parze z wynikami odpalania strzelnicy. Co to trwałości - dysk ma gwarancję na 3 lata i jakby co są na nim tylko instalki gierek, a zapisy na Xone i tak są w chmurze. Jak padnie, to padnie. Na niemieckim Amazonie taki T5 kosztuje poniżej 180 euro, co ostatecznie nie było dużą różnicą w stosunku do alternatywnego 860 EVO z obudową. W każdym razie taki wewnętrzny dysk 2,5 i obudowa też jest dobrą opcją, szczególnie, że te 860 EVO mają z kolei gwarancję na 5 lat. Ostatnio niemiecki Media Markt sprzedawał 860 EVO 250GB za 39 euro, więc po dodaniu obudowy można był sklecić bardzo dobry zewnętrzny SSD na 2-3 duże singlowe gry za 200 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.