Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

na padzie i na konsoli masz takie malutkie, okrągłe przyciski. na padzie koło bumpera, na konsoli powinno być koło "gniazdek" z przodu. wciśnij na konsoli, wciśnij na padzie (bądź też odwrotnie lub jednocześnie, obojętnie chyba) i sprzęt resztę zrobi sam.

Edytowane przez Colin84
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zle bo moga sie rozlac

 

STRONG: napisalem Ci jakie polecam wiec jak nie wiesz co one potrafia to po co piszesz nieprawde?

sanyo eneloop wlasnie maja to co zwykle baterie i akumulatorki w jednym, czyli nie rozladowuja sie jak sa nieużywane tak jak standardowe aku. i sa typowym aku.

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

siema!

przeglądałem dziś 'alledrogo' i natknałem się na kilka-naście aukcji z ms-points, duża liczba pkt. za małe pieniądze

np. 10k ms points za niecałe 80 zł oO

w aukcji napisane że trza wykorzystać w przeciągu 24h, podejrzewam jakiś konkretny wałek. może bany nawet?

ktoś się z tym spotkał już?

 

:) znalazłem wątek w centrum online :P sorry za śmietnik

joł

Edytowane przez Loopo
Odnośnik do komentarza

Zawsze jak wkładałem nową grę do napędu, to po rozruchu wyskakiwał ekran z aktualizacją, którą zawsze potwierdzałem. Przy jednej z ostatnich spieprzyłem i przez przypadek wcisnąłem NIE i od teraz po włożeniu nowych gier do napędu (dzisiaj była już trzecia) nie wyskakuje w ogóle nic. Może je jakoś całkowicie wyłączyłem, może wyłączył się sam komunikat. O co chodzi? Da się to naprawić? Poratuj ktoś :wink:

Odnośnik do komentarza

troche nie wiadomo o jaka aktualizacje Ci chodzi, o akutalizacje dasha?

jak moze Ci wyskakiwac to przy kazdej grze? akutalizacje dasha robisz raz na jakis czas (srednio pol roku)

jak gra potrzebuje aktualziacji dasha to wywala komunikat ze chce aktualizowac, jak dasz nie to nic sie nie dzieje, po prostu sie nie zaktualizuje ale gra tez nie uruchomi

przy kolejnych probach uruchamiania gry znow bedzie pytac o aktualizacje i nie ma mozliwosci tego zablokowac bo to jest z automatu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...