Skocz do zawartości

PES 5


Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, ostatnio mam taki problem.

Lubię PES-y, szczególnie piąteczkę i to ją męcze na PS2. Ale dopadł mnie problem: nudzi mnie ta gra. Tzn. uwielbiam ją, ale nie mam pomysłu na grę. Zawsze staram sie iść środkiem i podawać albo idę bokiem, wrzutka i nic z tego, bo główkować nie umiem.

 

Wiem, że post i problem z dupy, ale może jakieś linki do YT, porady dot. kreatywnej gry? Wiem, ze można w PES-a grac pięknie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...
Heh, oglądam mecze, w PES 5 nie umiem/nie da się takich bajerów odwalać :).

To właśnie zniechęciło mnie z początku do PESa...

 

A ja mam pytanie z innej beczki. Jak tworzycie sobie polską ligę? Tzn. chodzi o to, czy tworzycie kluby na klubach, np ligi angielskiej, czy jakoś w inny sposób? Bo mam wielką ochotę stworzyć ligę od podstaw, ale nie wiem w jaki sposób. W końcu jak stworzę na jakiejś lidze, to będę miał w różnych reprezentacjach Polaków... Co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Ale konkretnie w PES5?

 

Idzie Edit jakiejś ligi której nie lubię, ew. other teams A.

Tak, o PES5. Tylko, że jeśli np. nie lubię ligi angielskiej i zmienię jakiegoś reprezentanta kraju na Polaka, to potem będą kwiatki w postaci Brożka w reprezentacji Brazylii, albo Włodarczyka we Francji. Jest jakiś sposób by tego uniknąć?

Edytowane przez IROwiec
Odnośnik do komentarza

Firana - O ja pier.dole!

 

W God of War II mamy NUR Titan, w FFX No Sphere grid, w PES... 1 na 11 :twisted:! Cholera, całkiem dobry jest ten koleś... Ja bym tak nie umiał :P. Chociaż trzeba mieć wiele szcześcia, by tak dryblować między 11 chłopa :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

PES 5 najlepsza cześć serii wg. mnie ,to była prawdziwa rewolucja po pes4 który był zdecydowanie grą arcade chodź to też miało swój urok bardzo dużo goli no i nie kończące się rajdy dające radochę.Piątka to najlepsza piłka na ps2 na dobrym telewizorze grafika, animacje nie pozwalają do niczego się przyczepić (to była chyba ostatnia cześć kierowana przede wszystkim na ps2 stąd finalny produkt nadal robi duże wrażenie) no i sama gra,gameplay który na bardzo długi okres zabierał mnie przed TV zapominając z czystym sumieniem o bożym świecie ,kolejne miejsca na podium to pes 3 to była chyba najtrudniejsza cześć serii powiedziałbym najbardziej strategiczna, gdzie trzeba było naprawdę rozmontować obronę przeciwnika żeby znaleźć się pod bramką.Trzecie miejsce dla PES8 w którego dalej pocinam z ekipą strzały z daleka ,to co wymyśli nasza głowa można zrealizować na boisku(w zasadzie to cecha każdego pesa), to jest moim zdaniem skrzywdzona cześć przez wielu(mówię o wersji na ps2) gdyż nie posiada tych wszystkich zmian czytaj bajerów co wersje PC,PS3 i na X'a ja traktuję ją jako podrasowany pes 6 i mi to wystarczy,pozdro

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...