February 5, 200818 yr Ja napiszę tylko, że Peter Aerts jest niesamowity... Zawsze go lubiłem. Ma kopniaka niezłego
February 5, 200818 yr Ja co roku kibicuje Remiemu ale jednak to nie ten sam zawodnik co jeszcze kilka lat temu gdy wygrał pod rząd dwa turnieje finałowe K1(a przy jednym finale za przeciwników miał nie tylko Mushasiego ale i sędziów ,którzy na siłę chcieli zwycięstwa Japończyka).Przybrał na wadze,stał się wolniejszy do tego zanosi się ,że Schilt jeszcze długo nie będzie mieć godnego siebie przeciwnika.Ogólnie w K1 większa rywalizacja i ciekawsze walki od dłuższego czasu toczą się w lżejszej odmianie K1-MAX i poziom corocznych finałów jest naprawdę zachwycający
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.