Skocz do zawartości

Monster Hunter


Spyker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

w wiosce kupujesz itemy, chodzisz do domku, zapisujesz, zmieniasz eq itd, z wioski mozesz tylko wyjsc biorac misje u eldera (taki dziadyga kolo GH :P) bierzesz questa i idziesz do polnocnego ew zachodniego wyjscia z wioski i naciszasz jakis tam przycisk... przynajmniej tak bylo w kokoto village z mhf a podejrzewam ze ta sama wioska jest w MH

Odnośnik do komentarza

nie kupuj, narazie wystarczy ci to co masz, bo i tak nie bedzie zadnych powaznych walk, a biwegajac po teranach i zbierajac rozne rzeczy, zabijajac przeciwnikow zyskasz duzo itemow ktore pozowlą ci zrobic jakies sprzęty

 

pamietaj zeby "wycinac" kazdego przeciwnika po zabiciu

Odnośnik do komentarza

wyszedł i sprzedał sie słabo, MH w japonii jest najlepiej sprzedającą sie grą, ale poza japonią sprzedaje sie dosyc słabo, a kiedys bardzo słabo, dlatego nie wydali mh2 po angielsku , gra wyszla chyba w 2006 roku w japonii, nie ma szans zeby nagle po tylu latach zachcialo im sie to przetlumaczyc i wydawac, zwlaszcza ze ps2 juz jest na wylocie

 

teraz skupiją sie na MHFU na psp i mh3 na wii

Odnośnik do komentarza

do gier niedocenianaych poza japonią

 

w japonii kazda część robi wielką frurroe i jest istne szaleństwo

 

poza japonią jest słabo albo najwyżej średnio

 

mam nadzieje ze sie to kiedys zmieni, capcom ma zamiar bardziej promowac MH u nas (bo kiedyś olewał i dlatego nie wydał mh2)

Odnośnik do komentarza

"spolszczyc japonska na angielską" - nie wiem jak to sie robi xD

 

 

są jakies bardzo fragmentaryczne tłumaczenia mh2 , ale po pierwsze sa dosyc malo zaawansowane a po drugie w przeciwniestwie do wersji na psp , w mh2 na singlu jest dostepna tylko część gry (wyobrazcie sobie ze w mhf2 jest tylko elder babcia a GH jest niedostepny bez podlaczenia z netem, tak wlasnie jest na ps2)

 

a poniewaz zeby grac w necie potrzeby jest japonski orginał i japonska konsola i jeszcze pewnie servery juz nie działają wiec...

Odnośnik do komentarza

Jak tak chodze i zabijam te śmieszne stworki to mój bohater robi się głodny ( tak mi się zdaje, bo sie trzyma za brzuch i wydaje charakterystyczne głosy) próbowałem go nakarmić mięchem od tych dinozaurów, ale nie idzie, a i jeszcze jedno. Jak troche powaliłem mieczem w te stwory to ten miecz u góry po lewej stronie pod paskiem kondychy robi się czerwony i pulsuje. O co w tym chodzi? Prosze o pomoc!

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza

człowieku przeciez w grze jest tutorial, wytlumaczone sa wszystkie podstawy O_o

 

normalnie jestem bardzo cieprpliwy i odpowiadam po 20 razy na te same pytania bez mrugnięcia, ale przy takich pytaniach wymiękam, jeszcze brakuje zebys zapytał którą gałką się chodzi :P

 

- zeby zjesc musisz upiec mięso na rożnie, dostajesz go na kilku poczatkowych questach, mozna tez kupic w sklepie, lepiej miec duzo staminy

 

- mieczyk pod pasaki oznacza ostrosc, pdoczas ataku tracisz ja , jak miga na czerwono znaczy ze ejst tragiczna, wiec lepiej naostrzyc, zebu naostrzyc uzyj wetstona

przy słabej sotrosci nie dosc ze bron sie odbija to jeszcze ma o wiele mniej obrażen

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Sorki, że się tak pytam, ale wiesz ten mój angielski. ;) Bądź jeszcze na tyle cierpliwy i odpowiedz mi na to pytanie i myśle że dam tobie spokój :P Tylko jak te mięcho upiec? Podchodze do ogniska i nic. Naciskam :x: :triangle: :circle: :square: i nic. A i jeszcze jedno...w tym queście który bede teraz przechodził musze zobyć steak (czyli stek) wale i wale w te stwory, ale ten stek nie wypada. Wpadłem na pomysł, że pewnie jakieś mięso musze upiec, tylko jakie? Pytam się tak, bo nigdy nie miałem najmniejszego kontaktu z tą grą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.