Skocz do zawartości

Dreamcast Trivia


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

temat bez wpisow fajnie...

 

na DC zapowiedziano nowa gre ;] [niedawno byla premiera DUX'a]

 

 

heh dc to chyba jedyna konsola na ktora wydawane sa - przez tak dlugi okres czasu - jeszcze gry, po jej smierci [konsola ma juz 10lat[!]].

w/w tytul mozna zamowic na stronie producenta za jedyne 15? http://www.redspotgames.com/shop/index.php?act=viewProd&productId=10

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Minął niecały tydzień od premiery odświerzonej wersji Last Hope na Dreamcasta. Pink Bullets, bo taki podtytuł nosi gra, oferuje:

 

All Versions

 

* Free 360° rotary protection unit for shooting and dodging enemy fire

* Six stages

* Handdrawn NEO?GEO style backgrounds

* Fully animated CGI enemies

* Superb video game style soundtrack

* Constant 60 fps with up to 4 parallax layers

* Lighting FX

* Smooth plasma FX

 

 

Pink Bullets specific Features

 

* Six credits and instant respawn during one credit

* Higher player ship speed from beginning

* Players ship does permanently equip the Rotary Protection Unit

* Protection unit itself can destroy enemies

* Five difficulty settings

* Overall less hard difficulty

* Altered stage color theme for higher Visibility

* Advanced scoring system, with beam chaining multiplier/combo meter

* Pink enemy bullets

 

Grę możecie zamówić tutaj

 

Poza tym, na goatstore.com można składać pre-ordery na kolejną komercyjną grę na makarona. Irides, klon luminków z PSP.

 

irides_03.jpgirides_04.jpg

 

1_45.png2_21.gif

Odnośnik do komentarza

Na pewno znajdziesz jakaś grę na 4p na emulatorze Mame4All albo Neo4All. Jeśli chodzi o homebrew to nie przypominam sobie, albo nie grałem w szpile na 4p.

Od siebie mogę polecić wszystkie gry na silniku BOR (2 players), np:

- beat em up w klimatach RE2,
, Golden Axe Remake i wiele innych :)

 

Wszystkie gry ściągniesz z www.lavalit.com

Odnośnik do komentarza

W oryginalnego BORa się ostro swego czasu zagrywałem, potem chciałem jeszcze w parę takich produkcji zaopatrzyć, niestety zacząłem od tych najmniej udanych (to była jakaś bitka z Sonikiem ). Samuel, może zapodał byś jakiś spis BORowych produkcji? Ranking "od najlepszej", czy coś w tym stylu.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dotychczas grałem tylko w kilka modów BORa, więc za bardzo nie mogę zrobić takiego rankingu ;-). Do gier które wczoraj poleciłem, mogę jeszcze dodać Splatterhouse Trilogy.

 

SH1DotM.gifSH2JTH.gif

 

Natomiast odradzam Castlevania: Symphony of Destruction, nudny jak flaki z olejem, 5-6 wrogów, bossowie się powtarzają. Całą grę można przejść w 15 minut, strata czasu i cede-roma.

 

Zajrzyj na http://www.dcevolution.net, w dziale collections znajdziesz dwie fajne składanki z modami BOR

 

Beats of Rage Collection Volume 1 ( Megaman War of the Past, Road Rash Revolution, Kill Ryu Volume 1, Kill Ryu Volume 2,Joe and Mac Caveman )

 

Beats of Rage Collection Volume 2:

-Beats of Rage Xtra

-Beats of Rage Remixed

-Hyper Final Fight 1 & Hyper Final Fight 2

-Hatchet Ninjaz DC

-Dragons of Rage DC

-Alien Vs Predator: Aftermath DC

-Double Dragon Extreme

-Rage of the Streets

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ludzie którzy zamówili preorder Rush Rush Rally Racing, mogą się spodziewać na dniach paczki z najnowszą grą na Dreamcasta :thumbsup:- źródło

 

DC lives 4ever - dowodem jest najnowsza freeware'owa produkcja która powoli zmierza do czytników wszystkich wiernych fanów makarona. Gra nosi tytuł Hypertension, Doom'o podobna strzelanina. Łapcie linka do wywiadu zosobą odpowiedzialną za grę - http://diehardgamefan.com/2009/11/02/video-exclusive-hypertension-dc/

 

trailer:

http://www.youtube.com/watch?v=tERev_ESsPo

Odnośnik do komentarza

Tak można grać na 4p

 

* Single-player grand prix mode with four difficulty levels

* Three multi-player modes to enjoy with up to four players

* Five race cars to choose from

* 10 Grand Prix race tracks

* 9 additional multi-player race tracks

* Awesome soundtrack by Black Device

* Autosave to VMU (any port, file uses just 2 blocks)

* Region free

* Rumble pack support

* Compatible with original Dreamcast pads, arcade stick, and third party controllers

* Supports PAL (50/60 Hz), NTSC and VGA displays

* Configurable controls and many other options

* Animated cut scenes

* Plus even more unlockable content!

* And: online highscores - (patrzcie, niemcy już grają :rolleyes: -http://www.senileteam.com/scoreboard.html)

 

Edit:

 

Filmik ktory przedstawia gameplay (przewińcie do 3:00)

http://www.youtube.com/watch?v=_LlvKOjAAlE

Edytowane przez Samuel666
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj (26.12.2009) w sieci pojawiła się druga Beta Paranoia DC. Jakby ktoś nie wiedział, Paranoia jest modem HalfLife'a : )

 

release.jpg

 

Filmik przedstawiający BETA1 - Paranoia

 

Today, the 2nd Public Release of Dreamcast Paranoia has arrived!

Format: CDi ( Selfboot image )

It is released as beta 2, but it should be a very stable release!

A save system is working on the Industry map set. You will see a message in-game "Save your game now" and then you should save your game!

 

Obraz CDI - http://www.megaupload.com/?d=PPZT0WW1

Odnośnik do komentarza
O co chodzi z tym złamaniem zabezpieczeń w kwestii Gran Turismo ? Mam rozumieć, że oryginalna płyta Bleemcast została skopiowana?

Tak, od teraz Bleem GT2 jest w 100% grywalny

A jak wygląda emulacja innych gier z PSXa na DC? Pamiętam, że nie można było w nich zapisywać stanu gry, zmieniło się coś od tego czasu?
Od premiery Bleemcasta nikomu nie udało się złamać jego zabezpieczeń, tak aby był w pełni grywalny, z tego co pamiętam to emulator się odrazu zawieszał zaraz po odpaleniu. Scenie DC udało się tylko przerobić (shackować) Bleemcasta tak aby odpalał niektóre gry, był bardzo zbugowany, nie można było zapisać stanu gry ani oglądać filmików FMV itd. Jak narazie nic się nie zmieniło, ale być może coś się ruszy i scena w przyszłości coś wymyśli :rolleyes:
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...