Skocz do zawartości

Prison Break


montana

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem ,ale to jest zwykłe czepianie sie , kazdy film ma wpadki , ale Scofield , co by nie pokazywac tatuazow/zy :( , strasznie glupio wygląda w czarnej bluzie w upale , kiedy inni na gołej klacie smigają .Troche glupio by bylo gdyby pokazywano kazdą scene w ktorej Lincoln je , a je pewnie duzo :D

Kilka fajnych, mozna sie posmiac .

 

43. Secret Service śledzi tylko rozmowy głosowe, kompletnie ignorując SMSy. A skośnoocy agenci SS uśmiechają się, kiedy coś ich rozzłości.

 

44. Po drogach nie poruszają się żadne inne samochody poza naszym.

 

05. Człowiek nie wydaje z siebie żadnego krzyku, jeśli odrywa sobie wcześniej przyszytą rękę, a za drzwiami stoją policjanci.

 

17. Kiedy próbujesz udowodnić, że woda z cukrem to nitrogliceryna, pod żadnym pozorem nie pozwalaj nikomu jej smakować.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Prison Break jak dla mnie jest serialem niemal idealnym. W żadnym tasiemcu nie ma takiego scenariusza jak tu. Akcje śledzisz z zapartym tchem i niecierpliwie czekasz na kolejne odcinki. Nigdy nie wiadomo co wykombinuje Scofield, czy jego plan podziała itp. Może się wydawać, że serial zapędza się sam w kozi róg ale wydaje mi się, że to tylko pozory.

 

 

 

622565113784ec89f4d43d1zr9.th.jpg

Edytowane przez spider242526
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie serial bardzo fajny. Zresztą serial musi być wyjątkowy/wyjątkowo zachwalany, żebym w ogóle wkręcił się i oglądał wszystkie odcinki. PB przede wszystkim zachęca tematyką, lubię w filmach (i teraz w serialach) motyw więzienia, ucieczki z niego. Po drugie, serial ma wielu charyzmatycznych bohaterów. O ile sam Michael nie jest moim idolem, tak jego brat i reszta towarzystwa to dobrze "napisane" i przede wszystkim zagrane postacie. Wątek Veronici przynudza, ale to typowe chyba, zawsze musi być odmiana od głównych wątków. Poza tym bohaterowie doświadczają niesamowitych fartów, właściwie widz nie musi się "martwić" o ich losy, bo i tak wiadomo, że będzie dobrze (w sumie wyjątkowy tu jest ostatni odcinek).

Oczywiście kilka śmiesznych czy głupich motywów zawsze się znajdzie (tekst z KMF mnie rozbawił, ale bynajmniej nie zniechęci do PB), ale to w końcu czysta rozrywka. Dlatego właśnie PB uważam za warty obejrzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...