Skocz do zawartości

Chcesz sie pochwalic swoją stroną?


Carleone

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak, cholernie mi przykro z powodu tego co dzieje się z PS3crew.pl. Poświęciłem masę pracy nad stworzeniem tego portalu, do wszystkiego od strony technicznej doszedłem sam, jest to moja pierwsza strona na poważnie więc żal że mój czas i wysiłek poszły na marne. Chcę odbudować ten portal! A więc tak, wiadomo że sam wszystkiego nie zrobie, najważniejsza jest strona główna, bo to oczywiste: dużo dzieje się na portalu - rozkręca się również forum. Więc tak, potrzebuje kilku redaktorów, póki co nie chce 10 osób gdzie każdy będzie pisał newsa na miesiąc. Teraz wystarczą jakieś 3 osoby piszące dość często a ja rozpoczne komplementowanie ekipy. Gotowi do redakcji pisać na gadu - 865432. Ja postaram się oprócz zbierania nowych ludzi polepszyć ps3crew.pl od strony technicznej a także napisze kilka nowych recenzji. Każdy może przyczynić się do reklamowania strony i forum po przez wysyłannie linków do znajomych czy rozsyłanie na forum, ja postaram się polepszyć miejsce portalu w google. Niech na forum piszą wszyscy gotowi nam pomóc! Link do forum - http://forum.ps3crew.pl/showthread.php?tid=170

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Serwis KIKOO został zaktualizowany do wersji 1.5, a na samym wortalu zaszło wiele zmian - pojawiły się profile Graczy, do profili gier doszło kilka nowych informacji, od teraz dostępny jest rozbudowany system komentarzy, a forum przeszło drobny lifting. Ponadto pojawił się dashboard, ankiety, kalendarz premier, galerie HD oraz wiele, wiele innych opcji. Pełna lista zmian dostępna jest tutaj.

 

kikoo.pl - serdecznie zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

CALL4DUTY.PL

Jest to rozwijająca się strona poświęcona jedynie konsolowej ver Call of Duty 4

A jej celem jest :

-Stworzenie Pierwszej Polskiej Sceny CoD4 na konsole a dokładnie jego centum..

-Możliwości Tworzenia Własnych Klanów

-Ligi oraz Turnieje

-Opisy map Broni,perków..

-Tapety,Montaże,Trailery itd..

Zapraszam do rejestracji:)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam, że kikoo.pl jest zawsze chętne na przyjęcie w swoje grono wybitnych graczy, którzy lubią pisać ;) Jakie z tego są profity? Sława, satysfakcja no i w przyszłości może jakieś prom gierki :/ kto wie co nas czeka ;)

 

 

Oprócz tego, na skizo.org również można wykazać się talentem pisarskim. Dlatego skizo prosił mnie, żeby gdzie tylko mógł, poumieszczał informacje, że strona poszukuje redaktorów. Nie muszą to być osoby które będą na bieżąco pisały recenzje, ale mogą to też być ludzie lubiący skrobnąć coś od czasu do czasu w swoim szarym elektronicznym notatniczku ;)

 

Zapraszam więc wszystkich kieszonkolomaniaków na SKIZO.ORG, a plejstejszyntrzymaniaków na KIKOO.PL ! :) Bądź możecie zagadać do mnie na oskar@kikoo.pl

Edytowane przez Rykuzushi
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Powstała polska strona poświęcona Yellow Dog Linux na Ps3... instalacja krok po kroku dla początkujących użytkowników.

http://www.playstation-linux.socjum.pl

 

Nie wszyscy wiedzą że PlayStation 3 pozwala legalnie i bez utraty gwarancji instalować inne systemy operacyjne oparte na procesorze PPC zmieniające konsole w biurowy komputer.

Na tej stronie znajdziecie instrukcje jak zainstalować YDLinux 6.0

i korzystać z...

- pakietów biurowych Open Office

- komunikatora Gadu Gadu

- instalować za pomocą kilku kliknięć niemal dowolny program z bazy zawierającej tysiące pozycji

- oglądać filmy

- przeglądać/edytować zdjęcia

- torrenty i inne programy wymiany plików

- internatowe radio i telewizja

- emulatory automatów i konsol

- i wszytko inne do czego jesteśmy przyzwyczajeni w związku z pracą na PC-tach

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

A ja zapraszam wszystkich na nową stronkę o PS3 i PSP: ps3.n48.eu

 

A jeśli chciałby ktoś dołączyć do grona redakcyjnego to macie tu do mnie kontakt: kamilz@n48.eu, lub lepiej na GG:4610355. Wszyscy redaktorzy dostają gry do recenzji ode mnie, więc nie trzeba niczego samemu sponsorować:)

 

Jeszcze raz zapraszam wszystkich

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Hej witam i też się pochwalę :)

 

Zapraszam na FrontGracza.

 

Jeśli szukacie portalu obiektywnego, nie uprzedzonego do innych platform to FrontGracza jest dla was najlepszym miejscem... Kim jesteśmy? Grupą graczy (na chwilę obecną dwóch chłopa i dziewczyna, więc jeśli umiem dodawać to 3 os.) takich jak wy, naszym celem jest dostarczyć wam rzetelnych informacji. Sporej dawki rozrywki i odrobiny sensacji. Koncentrujemy się na PlayStation 3 i starszych maszynkach Sony ale znajdziecie u nas także ciekawostki z każdej Linii Frontu.

 

FrontGracza.pl - portal od graczy...dla graczy.

 

 

Cholera to brzmi za bardzo Reklamowo.. no ale to taki dział więc co się bedę :D

 

Już niedługo zmiana szaty graficznej na bardziej pasującą do PS3

 

Poza tym jak widać w sygnaturce szukamy nowych chętnych którzy chcieli by wejść w grono redakcyjne... (jakoś dziwnie brzmi to zdanie)

 

Kontakt przez GG (w moim profilu) lub PW ewentualnie przez mail na portalu

 

Nowa szata graficzna GOTOWA :D

Edytowane przez Kenet
Odnośnik do komentarza

Doberek wszystkim. Serwis Kikoo( tia to ten o ps3 ),przeprowadza noworoczny nabór do redakcji .

Więcej informacji pod linkiem: http://www.kikoo.pl/news/1685-1/Nabor-do-redakcji/

Tam się dowiecie gdzie wysyłać swoje CV, DVD,VHS i inne takie .

Więc na co jeszcze czekasz twoje "call of duty" właśnie się zaczyna! Odpowiedz na nie !

 

Kikoo- We will kik'ou

Edytowane przez Heviro (Fanboy BDG)
Odnośnik do komentarza

Witam zebranych... Ogłaszam Pobór 2009 ;)

 

Z nowym rokiem idą nowe wyzwania... także dla was..

Jeśli chcecie dołączyć do grona redakcyjnego Frontu Gracza nie zwlekajcie.

Wasze recenzje i newsy już niedługo mogą ozdobić stronę główną.

 

Czego oczekujemy -> Pasji i poczucia humoru..

 

Osoby chętne proszę o kontakt przez PW lub mail

jednostka@frontgracza.pl

 

header.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Założyłem już jeden temat o tym na forum, ale wiem że mało posiadaczy PS3 tam zagląda, więc zapraszam:

http://www.psxextreme.info/Nowy-serwis-o-grach-t72966.html

 

Do pomocy przy stronie jeszcze się nie zgłosił żaden posiadacz PS3, więc jak ktoś z Was posiada tą konsolę i dobrze pisze teksty, to niech do mnie napisze. Więcej szczegółów w linku powyżej, oraz tu:

http://xbox-zone.pl/smftest/index.php?topic=7.msg14#msg14

Odnośnik do komentarza

banner.gif

 

 

 

Forum www.FIFAps3.pl powstało dokładnie 01.01.2009 roku.

 

Zajmujemy się organizowaniem turnieji w FIFA 09 na konsole Play Station 3 na terenie całej Polski, co umożliwia nam obecny system współpracy z różnymi sponsorami.

 

Nasze doświadczenie poparte jest praktyką zdobytą na jednym z najwiekszych For w Polsce www.FIFAeaso.pl , gdzie poznaliśmy oczekiwania graczy na platformie PC.

 

Dynamiczny rozwój forum, obserwacja i śledzenie nowinek, pozwala zapewnić wszystkim naszym Graczom fachową i miłą obsługę przy korzystaniu z Forum.

 

 

Mały opis o stronie:

 

 

FIFAps3 - to niepowtarzalne miejsce w polskim Internecie. Już widać na pierwszy rzut oka, że jest to profesjonalne Forum. Zgadza się, bowiem przede wszystkim specjalizujemy się w organizowaniu turnieji FIFA 09 na platformie Play Station 3. Dzięki długiej współpracy z sponsorami i partnerami oferujemy sprawdzone i profesjonalne Forum o tematyce FIFA. Dlatego też stworzyliśmy forum z prawdziwego zdarzenia. Jednak www.FIFAps3.pl to coś więcej niż tylko internetowe forum, to także miejsce spotkań i dyskusji graczy, dla których gra w FIFA stanowi ważny element życia. Stąd pomysł na Forum? Mamy ambicje i pasję, aby www.FIFAps3.pl zachęcało naszych sympatyków do rozwijania własnych umiejętności na scenie FIFA.

 

Wszystkich naszych sympatyków zachęcamy do aktywnego uczestnictwa i odwiedzania Forum, tworzenia zawartości www.FIFAps3.pl.

 

Z każdym tygodniem Forum www.FIFAps3.pl będzie powiększać się o dodatkowe kategorie, funkcje i wiadomości. Zamierzamy dowieść, że FIFAps3.pl to rzeczywiście najlepsze Forum turniejowe w FIFA na konsole Play Station 3 w Polsce.

 

www.FIFAps3.pl

Edytowane przez ACAB
Odnośnik do komentarza
myslogan.jpg


Mała poprawka, domena nowej strony o grach, będzie pod nazwą :excl: gamerspot.pl :excl:

Przypominam, że cały czas poszukuje redaktorów do pisania recenzji, najbardziej poszukuje posiadaczy PS3, bo jeszcze żaden do mnie się nie zgłosił na to stanowisko. Swoje prace możecie wysyłać mi na email: darkalexx1@gmail.com lub wrzucać je na po prostu forum:
http://xbox-zone.pl/smftest/index.php?board=71.0

Strona główna ma lekką obsuwę, ale powstanie w tym miesiącu na 100%
Odnośnik do komentarza

Od dłuższego czasu brakowało mi jakiegoś serwisu gdzie mógłbym poczytać tylko niusy z konsolowej sceny eSportowej. Niestety nie znalazłem nic takiego, więc postanowiłem coś stworzyć i to rozwijać ;)

 

http://www.ConsoleSports.pl/

 

Chętnie wysłucham Wasze uwagi, sugestie na temat tego "serwiso-bloga". Nie ukrywam, że szukam chętnych ludzi, którzy chcieli by pomóc czy to przy pisaniu niusów, czy webmasting'owo.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Chciałbym zaprosić wszystkich do odwiedzania całkiem nowej strony internetowej o grach komputerowych i konsolowych.

Oto krótki film promujący naszą stronę:

 

VIDEO PROMUJĄCE

 

 

Adres strony: www.swiatgry.pl

 

Poszukujemy także redaktorów, głównie do działów konsolowych (X360, Wii, PSP, NDS, a w mniejszym stopniu drugiego redaktora do działu PS3). Póki co szwankuje troszeczkę skrypt odpowiadający za okienko z newsami, więc jeśli nie widzicie go na stronie głównej, proszę odświeżyć stronę. Powinno pomóc.

 

Zapraszamy.

 

PS. w sprawie poboru, proszę kontaktować się ze mną przez PW, e-mail (mister.piotr@gmail.com) lub przez GG - 3049623.

PS2. Dzisiaj zmiana forum!

Odnośnik do komentarza

syg3b.jpg

 

http://www.ps3team.pl

http://www.ps3team.pl/forum

 

Serwis i forum poświęcone w całości konsoli PlayStation 3 oraz pozostałym konsolą SONY. Jesteśmy tu po to abyście mogli być na bieżąco z newsami,przeczytać profesjonalne poradniki, recenzje gier i sprzętu oraz mieć możliwość dyskusji na temat tego co się dzieje w świecie gier konsolowych. Mamy nadzieję, że tym co robimy pomożemy Wam odnaleźć się w świecie PS3.

Edytowane przez froniu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...