Skocz do zawartości

nastukafszy...najlepsza płyta w historii rapu pl?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mija 10 lat od wydania IMO najlepszej lub jednej z najlepszych plyt w dziejach polskiego rapu, czyli Nastukafszy. Komentarzem dla tego co dzis sie dzieje z TDFem niech bedzie jego wlasny tekst 'nie bede gwiazda jak Edyta Gorniak'. A moze mi ktos powiedziec co sie obecnie dzieje z Numerem?

PS:W ramach mojego osobistego holdu dla zaje.bistego, klimatycznego zespolu jakim byl WFD dzisiaj caly dzien slucham tylko Nastukafszy 8)

EEEEELOOOO

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Komentarzem dla tego co dzis sie dzieje z TDFem niech bedzie jego wlasny tekst 'nie bede gwiazda jak Edyta Gorniak'.

Może jest gwiazdą, ale nie jak Górniak, bo nie wchłonęła go wielka wytwórnia. Nie wyrywaj z kontekstu.

 

Album legenda, pierwsza naprawde porządna płyta, ogromny mam do niej sentyment.

 

'nigdy nie wchlonie mnie wielka wytwornia, nie bede gwiazda jak Edyta Gorniak', taki jest caly kontekst, wiec zgodze sie z toba ze go wielka wytwornia nie wchlonela, bo ma swoja,ale dla mnie zostajac jurorem w jakims z du.py programie na polsacie obok Kayah to jest gwiazda jak kto? Centralnie jak Gorniak

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj mija 10 lat od wydania IMO najlepszej lub jednej z najlepszych plyt w dziejach polskiego rapu, czyli Nastukafszy. Komentarzem dla tego co dzis sie dzieje z TDFem niech bedzie jego wlasny tekst 'nie bede gwiazda jak Edyta Gorniak'.

 

Tedzik i tak rzadzi, jego najnowsza plyta dla mnie master i miazga, poza kilkoma slabszymi kawalkami z kielbasa czy innym pe.d.a.lem z wielkie jo, buhami sie za to jaram bo porzadna rzecz.

 

Co do nastukafszy - dobra rzecz, kultowa i nalezy sie szacunek.

 

Numer poza nastukafszy mnie zawsze draznil, jak go sluchalem to przysypialem, jedynie fituring z geniuszem Mesem byl mocny w rok pozniej z kodex 2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem tedzik mozna bylo powiedziec ze rzadzi za czasow S.P.O.R.T, a ta ostatnia plyta to IMO zenada, takiej chu.jni jesli chodzi o bity to dawno nie slyszalem.

Numer do moich faworytow tez nigdy sie nie zaliczal, zreszta on jest sredniakiem nie oszukujmy sie, ale w WFD byl dobrym dopelnieniem dla Tedego

 

Mi podoba sie cholernie z tej nowej plyty HD fotoplastikon, podklad tez w tyte!

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Siemacie płonące mikforony.

 

Warszafski Deszcz ciągle pada. Po kawałku "Dekada" dzisiaj premierę miał jeszcze nowy. Klip do obejrzenia na www.wielkiejol.com .

 

Dla mnie miazga. Jesli wyjdzie plyta - kupuje z miejsca.

 

Dzisiaj o 21:00 w Warszawie mial byc koncert ich. Ktos z forumka byl?

 

EDIT No, wlasnie sprawdzilem i sie okazuje, ze premiera "Powrócifszy" 6. czerwca. No to sie jaram.

Odnośnik do komentarza
Przy najblizszej okazji bana na cpe lapiesz za niedzielenie sie goracymi informacji z ziakami.

 

Bo ja się nigdy WDF nie jarałem, nie licząc "Mam tak samo jak ty".Chociaż klimat w tym nowym klipie jest zaje.bity, więc czekam.

 

Chociaż tak sobie przypomniałem, że nawet na CPE dawałem link dla okensa z tym filmikiem. Tylko nie wiem czy on to w ogóle wtedy odpalił ; D

Edytowane przez Robak
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Tracklista jezd ona.

 

1. Już od '99 płynę sł. WFD, muz. Sir Michu, scratch: Dj Macu

2. Tak się robi Hip-Hop sł. WFD, muz. Kixnare, scratch: Dj Macu

3. Czas nas zmienił chłopaki sł. WFD gościnnie. Metropolia, muz. Kixnare, scratch: Dj Macu

4. Więcej ruchów, sł. WFD, muz. Luxon, scratch: Dj Macu

5. W międzyczasie sł. WFD, muz. Erio, scratch: Dj Macu, Dj Abdool

6. Leniwy dzień sł. WFD, muz. Tedi Ted

7. WuWua sł. WFD, muz. Matheo, scratch: Dj Macu, Dj Abdool

8. Czuję się lepiej sł. WFD, muz. DJ Steez

9. Weź to (pipi) podgłośnij sł. WFD, muz. O.S.T.R.

10. Świat zwariował w 33 lata sł.Tede, muz. Luxon, scratch: Dj Abdool, Dj Macu, śpiew: Seta

11. Zawsze spoko, sł. Numer Raz, muz. Kixnare, śpiew: Seta

12. Robi się przester sł. WFD, muz. Luxon

13. Mógłby być już piątek sł. WFD, muz. Luxon

14. Na kolana sł. WFD, muz. Matheo, scratch: Dj Macu

15. Kolejny Rajd (Tu i tam) sł. WFD, muz. Sir Michu, śpiew: Seta

16. I co teraz? sł. WFD, muz. Erio

17. Dekada sł. WFD, muz. Erio, scratch: Dj Macu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...